Kubajzz Kubajzz komentáře u knih

Povznesení Povznesení Stephen King

Poslechnuto jako audiokniha poprvé ve skvělém podání Jiřího Lábuse :-)
Hrozně fajn knížka s humorem ale i chytne za srdce ;-) Za mě mohla být klidně i delší :-) Rozhodně doporučuji

22.10.2023 5 z 5

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Tak musím říct, že tento díl se mi líbil ještě víc než první :-) Vraždy a jejich motivy, propracování a postupné odhalování jednotlivých skutečností bylo perfektní. Navíc hlavní vyšetřovatel se svou svérázností je úplně super :-) Knížku rozhodně doporučiuji k přečtení (ne slabším povahám ;-) ) a jdu na Vražedné pohádky :-)

17.10.2023 5 z 5

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Tak jsem objevil novou sérii, která mě od prvního okamžiku chytla. Bylo to napínavé, děj měl spád, jen to asi není pro "měkké" povahy :-) Některé popisky byly až děsivé ;-) Rozhodně doporučuji a jdu na další díl :-)

05.10.2023 5 z 5

Zatmění Zatmění Jo Nesbø

Klasický Harry, který nikdy nezklame. U předchozího dílu jsem si myslel, že je se sérií konec, ale myslím, že nás čeká další díl :-)
Poslechnuto jako audiokniha, četl David Matásek, rozhodně doporučuji ;-)

28.09.2023 5 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Jako vždy super knížka od mé oblíbené autorky :-) A dokonce jsem tentokrát ani netušil finální rozuzlení, jak to bylo celé propletené :-) Knížka super a rozhodně doporučuji k přečtení ;-)

16.09.2023 5 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

No autorka opět nezklamala :-) Knížka poslechnuta jako audio a musím říct, že jsem ji nemohl odložit :-) A zvrat na konci celkem překvapil, takže paráda. Rozhodně doporučuji k přečtení ;-)

10.09.2023 5 z 5

Dokonalá lítost Dokonalá lítost Helen Fields

No tak to byla jízda od začátku až do konce. Sice celkem brzo začalo být jasné, kdo může být vrahem i když jsem se maličko sekl :-) Ale konec překvapil, jsem zvědavý, jak na to naváže další díl.

06.09.2023 5 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Tak zase musím dát všechny, za mě super, děkuji a těším se na další díl :-)

03.09.2023 5 z 5

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

Musím říct, že většinou při čtení už tak od 2/3 knížky tuším vraha :-) Což bylo i teď, ale že nebude jediný mě fakt překvapilo. K této sérii jsem se vrátil více jak po roce a rozhodně doporučuji a jdu na další díl :-)

31.08.2023 5 z 5

Němé oběti Němé oběti Tim Weaver

Poslechnuto jako audiokniha pří česání jablek v sobotu na zahradě a musím říct, že paráda. Ani se mi ze zahrady nechtělo udělat si přestávku na oběd :-) Rozhodně doporučuji ;-)

31.08.2023 5 z 5

Dolores Claiborneová Dolores Claiborneová Stephen King

Po hodně dlouhé době jsem se zase dostal ke knížce od Kinga a musím říct, že to byla paráda :-) Krásně popsaný a propracovaný příběh. Rozhodně doporučuji k přečtení.

25.08.2023 5 z 5

Spletité lži Spletité lži Angela Marsons

Opět super a pěkně se přitvrdilo. Paráda :-)

22.08.2023 5 z 5

Poslední zrada Poslední zrada Patricia Gibney

Opet super dej i spad. Doporucuji a jdu na dalsi dil:-)

16.08.2023 4 z 5

Ani slovo Ani slovo Patricia Gibney

K teto serii jsem se vratil po cca roce a pul a chvili mi trvalo se do toho zase dostat. Ale musim zhodnotit, ze dobra knizka kterou urcite doporucuji :-)

15.08.2023 4 z 5

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

Další skvělý díl s Kim. Přelouskl jsem to za dva dny :-) To že znásilnění souvisí s případem bylo docela jasné dřív, než to prozradila autorka ale jinak skvělá zápletka a knížku určitě doporučuji k přečtení :-)

25.07.2023 4 z 5

Poslední hřebík Poslední hřebík Stefan Ahnhem

Poslední díl série nebyl takový kolotoč událostí ale nebyl vůbec špatný :-) A na konci se ro pěkně rozjelo a ve finále pěkně zamotalo. Určitě doporučuji k přečtení.

23.07.2023 5 z 5

Obřad Obřad Carmen Mola

Hodně zajímavý nápad na vraždy obětí. Celá zápletka se mi líbila a knihu jsem přelouskal za 2 dny :-) Určitě doporučuji k přečtení ale ne slabším povahám ;-)

13.07.2023 3 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Přečteno za dva dny. Četlo se to dobře, ale už zhruba ve 3/4 mi byl jasný závěr, který se nakonec potvrdil :-)
Ale rozhodně doporučuji ke čtení

10.07.2023 4 z 5

Zemřeš v další kapitole Zemřeš v další kapitole J. D. Robb (p)

Zápletka dobrý, ale styl psaní mě nechytl a po dlouhé době to byla knížka, kdy jsem se musel nutit k tomu ji dočíst :-(

06.07.2023 2 z 5

Jiné místo Jiné místo Kateřina Karolová

Kniha mě hned od začátku chytla, byla čtivá a tak jak je uvedeno na přebalu, souhlasím, že autorka je český Jozef Karika :-) Rozhodně doporučuji k přečtení a určitě šáhnu po její další knížce :-)

14.06.2023 5 z 5