KSamara KSamara komentáře u knih

Rockové tango Rockové tango Monika Wurm

Úžasná kniha, četla se sama, ale pocity smíšené a teď jsem nějaká přepadla.
Na začátku nevinné, poté pocity naštvanosti, které přešly k smíchu a zamilovanosti a vše skončilo tragédii a totálním smutkem. Zatím u žádné knihy jsem nevystřídala tolik pocitů jako u této, vážně mě vzala u srdce... Druhý díl určitě přečtu jedním dechem ☺️
Byl by pěkný film!

22.01.2019 5 z 5

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

Pěkná romantická kniha u které jsem se i místy od srdce zasmála a to i hlasitě :-) Ale bylo tam na mě trochu více klišé dohromady :-( Nicméně i tak se těším na další knihy od této autorky, její styl psaní mě velmi oslovil :-)

10.01.2019 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Od první kapitoly jsem Jacka nenáviděla :-D
Napínavé až do konce.

02.01.2019 4 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Děsivý příběh na zimní večery :-)

15.12.2018 4 z 5

Nejvíc sexy chlap Nejvíc sexy chlap Julie James

Z počátku mě to moc nechytlo, ale pak se to rozjelo a Taylor mi přirostla k srdci svým sarkasmem. Takže doporučuji všem, kdo se chtějí pobavit a mít chvíle romantiky.

05.10.2018 4 z 5

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

No musím říct, že jsem od Bena moc nečekala, ale nakonec jsem si ho oblíbila o trochu více než Mala. Takže pěkná kniha k uzavření životů rockeru Stage Dive :-)

23.09.2018 4 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Jedním slovem ÚŽÁSNÉ!
Asi se mi pár Jimmy a Lena líbil zatím nejvíce :-) Ta Jimmyho mužnost i špatná minulost, ale zároveň reputace staršího ochranářského bratra zapůsobí vždy. A Lena? Holka od rány, která se ničeho nebojí? Dokonalá dvojice :-)
Po vtipálkovi Malovi krásná změna :-)
Teď jen dilema, zda David s Ev nebo Jimmy s Lenou :-( :-D

18.09.2018 5 z 5

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

Více jsem se zasmála než u prvního dílu, Mal je číslo prostě :-D Byla jsem ráda, že to dějove pěkně navazuje na Davida s Ev a Lauren s Natem :-) Ale více mě ohromil díl první.

15.09.2018 4 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Za 6 hodin přečteno jedním dechem, už se těším na další díl. Jakožto fanynka rockové hudby mě atmosféra absolutně pohltila. Samozřejmě všichni víme jak to dopadne, ale knížka splnila naprosto svůj účel, co se týče románu! Byly chvilky, kdy jsem se i zasmála. A obálka? Prostě super :-D

09.09.2018 5 z 5

Zapomnětlivý Punťa Zapomnětlivý Punťa Elke Meinardus

Jako malá jsem ji zbožňovala a četla stále a stále dokola :-)

07.09.2018 5 z 5

Cosi o tobě Cosi o tobě Julie James

Jak již bylo zmíněné - romantické, oddechové, krimi. S tím jsem do toho také šla, takže za mě super. Jen prozrazení vraha se mohlo nechat až ke konci knihy, myslím si, že by to bylo tím zajímavější.

07.09.2018 4 z 5

Chrastění kostí Chrastění kostí Fiona Cummins

Četlo se samo, mohl by být druhý díl ☺️

26.08.2018 4 z 5

HEX HEX Thomas Olde Heuvelt

Ze začátku nic moc, poté se to rozjelo. Čekala jsem více, zejména od konce. Stále jsem čekala a čekala, až jsem byla na konci :-D :-( Ale četlo se to samo. Dobře psané. Atmosféra na jedničku :-)

16.05.2018 4 z 5