Zapomnětlivý Punťa

Zapomnětlivý Punťa https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30098/bmid_zapomnetlivy-punta-pC0-30098.jpg 4 32 9

Příběhy v této knize vyprávějí o zvířátkách, která žijí kolem nás. Jejich příběhy jsou vylíčeny živým jazykem a krásně ilustrovány. Velké písmo se hodí pro předčítání i pro začínající čtenáře.

Pro děti a mládež , Pohádky , Pro nejmenší

Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Kunterbunte Tiergeschichten , 1995

nikolet
05.02.2024 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších dětských knížek, s nádhernými ilustracemi.

LunaL.
06.09.2022 4 z 5

Knížka, kterou si pamatuju ze svého dětství a kterou si zamilovaly i moje děti! Pravidelně se k ní vracíme, nejvíce k první pohádce - krátký příběh o Puňťovi se všem líbí nejvíce :) Další oblíbená pohádka je o myškách na výletech, opakovaně čteme i Utíkej,myško, utíkej. A synovi jsem často četla poslední pohádku, kde zvířátka závodí v různých autech. Knížka se nám moc líbí, příběhy i obrázky. Co bych ale vytkla je, že se moc nedá číst od začátku do konce - je tam dost příběhů, které si jsou dost podobné - deset myšek/kačenek/štěňat jdou na procházku a postupně se oddělují.

Eeve
22.02.2021 4 z 5

Roztomilá knižka. Pamätám sa, že sa mi ako malej preveľmi páčila, napriek tomu, že pointa príbehov sa tam neustále opakuje - 10 mýšat/pretekárov/zajačikov ide ide, a po jednom zaostávajú za ostatnými, až kým neostane už len jeden....alebo sa nejaké zvieratko skrýva pred ostatnými. Mne to ale nevadilo, práve naopak, veľmi sa mi páčili najmä tie "desiatkové" rozprávky, neviem prečo :)

Korsika
10.11.2018 5 z 5

Tak tady tu knihu jsem četla pořád dokola a dokola nebo si díky krásným ilustracím vymýšlela nové a nové příběhy ...

KSamara
07.09.2018 5 z 5

Jako malá jsem ji zbožňovala a četla stále a stále dokola :-)

HDosoudilová
09.09.2017 5 z 5

Příjemná dětská knížka, kterou jsem měla ráda. Mám ji doma v dětské knihovně a těším se až ji budučíst svým dětem.

Jitka_Roškotová
04.02.2017 3 z 5

Krásná knížka plná nádherných ilustrací všech možných zvířátek. S dcerkou si ji rády prohlížíme a jednotlivá zvířátka si ukazujeme. Baví nás to mnohem víc, než čtení, protože příběhy jsou skoro všechny stejné...

Hilda_
21.12.2015 4 z 5

Výborná kniha pro nejmenší hlavně díky svým ilustracím s mnoha a mnoha druhy zvířátek. Škoda jen jednotvárnosti příběhů. Je jich zde deset a v pěti z nich někdo něco nebo někoho hledá a v dalších pěti je kolem 10 zvířátek, které se postupně ztrácejí nebo se někde zapomínají. :D Ale tahle knížka moc o čtení není :)

anisek989
03.03.2013 4 z 5

MOje snad jedna z prvních knížek. Dostala jsme ji ve školce.