Krkavec15 Krkavec15 komentáře u knih

Na poště Na poště Charles Bukowski

Popis hlavního hrdiny na obalu knížky jakožto cynický antihrdina odpovídá mnohému :D. Zajímalo by mě, jak moc je kniha inspirována autorovým životem :D :D. Knížka se četla sama.

21.02.2018 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Přála bych si tě poprvé přečíst jako malý dítě Malý Princi. I když jsem velký dítě, tak jsem v knížce ne vše pochopila. Těším se, až si knížku přečte mé starší a snad i vyspělejší já.

25.06.2018 4 z 5

Chvilkami mi to přišlo jako pohádka v pohádce.

04.11.2017 3 z 5

Mnoho věcí co obsahovala kniha již bylo řečeno jenom jinými slovy. Bylo ovšem pěkné vidět mnoho zajímavých myšlenek o životě na jednom místě a člověka to donutí se nad nimi zamyslet a uvědomí si, že to všechno už vlastně ví. Což se mi na knížce líbilo nejvíce :). Nemohu dát ovšem pět hvězdiček. Neztotožnila jsem se stylem jakým byla tato kniha napsána. Jde vidět, že autor vyrůstal v naprosto odlišném světě jako je Evropa.

16.06.2017 4 z 5

Škvár Škvár Charles Bukowski

Na začátku jsem si říkala co to do prdele je? Ale v knížce postupně začali být černý humor, vulgarity a všechno možný i nemožný co obsahovala zastoupeny filozofickými myšlenkami a všechno bylo postupně vážnější a vážnější. Vtipná knížka. Mladší Buk mi ale sedl líp.

30.06.2018 4 z 5

Co vám výživoví poradci neříkají? (Protože to nevědí) Co vám výživoví poradci neříkají? (Protože to nevědí) Pavel Walek

Super knížka o zdravém životním stylu, ale ne se všemi názory souhlasím. Jinak jsem zkoušela cuketové lasaně podle uvedeného receptu a je to topka! :D

25.06.2018 4 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Supr čupr.

01.11.2017 5 z 5

Vězeňkyně Vězeňkyně Malika Oufkir

Nějak mi nesedl styl jakým je kniha napsána, a některé situace byly těžko uvěřitelné. Příběh sám o sobě je šílený a smutný.

22.03.2018 3 z 5

Zatím nejlepší díl.