kristyna7520 kristyna7520 komentáře u knih

Cinder Cinder Marissa Meyer

Nebála bych si i říct, že je to moje nejoblíbenější kniha. Pořádná fantasy, jakou mám ráda a a do toho i okouzlující princ. Líbí se mi, jak je to na bázi Popelky.

24.10.2022 5 z 5

Dcera čarodějnice Dcera čarodějnice Paula Brackston

Velice lákavá a napínavá kniha. Úžasně se prolínali přítomnost a vzpomínky z minulosti. Příběhem se protkly reálné události a čtenář tak cestoval světem i časem.

24.10.2022 4 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

(SPOILER) Tentokrát jsme se podívali do světa Červené Karkulky. Tady však vlk Karkulku nesnědl, ale přímo se do ní zamiloval. Od začátku bylo jasné, že má srdce na pravém místě, i když nás mohla zarazit chvíle, kdy ji vzal do jámy lvové.

24.10.2022

Vládci popela Vládci popela Scott Reintgen

Kdyby kniha měla pouze jednu hlavní postavu, bylo by jasné, kdo vyhraje. Tady máme dokonce tři kandidáty. A u jednoho vám autor umožnil se do postavy přímo vžít.

24.10.2022 4 z 5

Krevní pouto Krevní pouto Scott Reintgen

Mrzelo mě, že už nešlo tolik o koně. Šlo spíše o válku, bohy a jak je svrhnout. Autor však nezklamal a i přesto byl příběh napínavý a záhadný.

Tanči, jako by tě nikdo neviděl Tanči, jako by tě nikdo neviděl Vanessa Jones

Druhá kniha už se mi nelíbila tolik, jako první. Přišlo mi, že šlo spíše o trojúhelník mezi Nettie, Fletchem a Lukou nebo o televizi. Už to nebyl ten lákavý příběh o muzikálech, zpěvu a tancování.

24.10.2022 2 z 5

Jak hacknout zlomené srdce Jak hacknout zlomené srdce Kristin Rockaway

Na můj vkus velká slaďárna, knížka ale nezklamala.

26.03.2021 3 z 5

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

Nemám ráda tento typ knih, kdy se pointu a smysl příběhu dozvidam až na konci. Příběh si potom neužiju, spoustu věcí nepochopím a v knize se začnu ztrácet. Pro mě to ale bylo zase rozdílné čtení a mohla jsem tak poznat jiný styl, který dělá tuto knihu jedinečnou.

27.07.2020 2 z 5

Za zrcadlem Za zrcadlem Gena Showalter

Knihy a filmy o zombií mě nikdy moc nezajímaly. Ale jak první, tak i druhý díl mě uchvátily.

24.10.2022 3 z 5

Zpívej, jako by tě nikdo neslyšel Zpívej, jako by tě nikdo neslyšel Vanessa Jones

Moc se mi líbí, jak autorka využívá přiřazování. Když zrovna víte, o čem je řeč, tak se i zasmějete. Mrzí mě, že více nepopisuje fyzickou stránku Nettie.

Návrat čarodějnice Návrat čarodějnice Paula Brackston

V druhém díle jsme se pohybovali pouze v přítomnosti, ale i tak jsme se přesunuli do jiných roků. Přišlo mi však, že kniha mohla mít přece jen více zápletek nebo být kratší.

24.10.2022 2 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Jako první jsem viděla film, který patří k jedněm z mých oblíbených. Knížku jsem si chtěla moc přečíst, ale stále jsem ji odkládala...nechtěla jsem být zklamaná, že se příběh odehraje podle filmu. Nakonec mě knížka velmi překvapila a zhltla jsem ji za jeden večer. Kniha mi dovysvětlila spoustu věcí, které jsem ve filmu pozbyla.

26.07.2020