kristyna3010 kristyna3010 komentáře u knih

Miniaturista Miniaturista Jessie Burton

Zajímavá knížka. Hodně se mi líbily postavy, každá skrývá určité tajemství, které nechtějí aby byla odhalena. Dokázala jsem si také dobře představit dobu ve které se děj odehrává, dobrá atmosféra. Podle mého názoru stojí za přečtení.
Ještě musím dodat, že se mi hodně líbí i obal knihy. :)

40 dní pěšky do Jeruzaléma 40 dní pěšky do Jeruzaléma Ladislav Zibura

Pro mě nejlepší knížka od Zibury. Opravdu jsem se nasmála, super. :)

Černočerná tma Černočerná tma Stephen King

Za mě asi nejoblíbenější kniha od Kinga. Top 1.a 2. povídka. Určitě doporučuji, opravdu mě bavila.

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

V tomto případě určitě musím doporučit knihu než-li film. Dobře napsané, hned mě kniha pohltila.

O myších a lidech O myších a lidech John Steinbeck

Příběh se mi moc líbil. Nádherně vyobrazena síla přátelství. Určitě stojí za přečtení. :)

Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol Ladislav Fuks

Průběh poměrně poklidný a místy nic zajímavého ke konci však úplný opak.

13.04.2020 4 z 5

Hrdý Budžes Hrdý Budžes Irena Dousková

Knížka k pousmátí. Dobře napsána z pohledu malé Helenky. :)

13.04.2020 5 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Hodně dobrá knížka. Prvně jsem se obávala příběhu se zvířaty, co tam bude zajímavého a ještě k tomu na více jak 100 stránek, avšak po chvíli mě kniha pohltila. Velmi výstižně napsané.

Meč osudu Meč osudu Andrzej Sapkowski

Povídky mi přišly ještě o něco více zajímavější než v prvním díle. Nejvíce se mi líbila s mořskou vílou ta byla fakt super.
Řekla bych že se už i konečně začínám orientovat v postavách. :) Určitě půjdu na další díl.

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

K povídkám jsem se dostala také díky seriálu. Některé jsou zajímavé jiné méně. Určitě si přečtu další díly. :)

13.04.2020

Lakomec Lakomec Molière (p)

Dobře a rychle se četla, za mě lepší než Tartuffe.

04.02.2017 5 z 5