Kjeta Kjeta komentáře u knih

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Moje druhá kniha od autorky. Jednoduše super! Četla se mi ještě líp než Hana. Prolínání lidských osudů, (ne)komunikace, samota, trpělivost, vše na pozadí událostí. Na čtení jsem se těšila. Nápadité bylo navazování kapitol tučně označenými větami. Konec se dal tušit, zdál se mi otevřený, Že by pozvánka na Tiché roky II? :-)

04.09.2020 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Moc se mi líbila a dobře četla. Moje prvotina od autorky. Koupila jsem následně jako dárek a půjčila si Tiché roky. Tak jsem zvědavá :-)

26.08.2020 5 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Poutavé čtení!

Pobavila jsem se ....

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Výborná!

Egypťan Sinuhet Egypťan Sinuhet Mika Waltari

Na mne silná kniha, ale začetla jsem se a moc mě bavila.

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

Prostě úžasná! Přesně, jak avizováno: "Nebude to sice lehké, ale zato jízda. Sbalte si do tašky všechna svoje trápení, úzkosti, zmatek, a křivdy, nevyřčená slova i nevyřešené záležitosti, a vydejte se spolu s hlavní hrdinkou na svou vlastní cestu.". Ženství, emoce, otázky, tápání, zmatek, hledání (se) ..... Nejdřív mě zaujal název, provedení obálky ve výloze. Přála jsem si ji k narozeninám a nezklamala. Užila jsem si čtení u vody :-) Byla to první kniha, co jsem od autorky četla.

26.08.2020 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Drsné téma, četla se dobře.

27.02.2021 5 z 5

P.S. P.S. Aňa Geislerová (p)

Moc se mi líbila, darovala jsem taky kamarádce :-)

27.02.2021

Princip stínu Princip stínu Ruediger Dahlke

Super!

27.02.2021 5 z 5

Lao c' a proces vzniku Tao Te ťingu I Lao c' a proces vzniku Tao Te ťingu I Marina Čarnogurská

Nádherné vydání. Kniha patří k výstavním kouskům mé knihovny. K filozofickému čtení.

19.02.2022 5 z 5