SladkaK SladkaK komentáře u knih

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Taková klasická pohádka s trochou chlípností. I když jsem měla mnohokrát Anu pěkně vyhubovat za to, že některé věci až moc pitvá a mě to unavovalo až znechucovalo celou knihu.

29.12.2014 3 z 5

Zlatý jelínek Zlatý jelínek Jaroslav Tafel

Nejoblíbenější kniha mého dětství.

14.11.2014 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Většinu času mě iritoval styl, kterým je kniha napsaná a zbývající čas mě iritovala sama Ana a její mimořádná schopnost mě svým pitváním každé situace dokonale znechutit. Prokousávala jsem se pomalu a jak už to tak bývá s nedořešenými konci - pustila jsem se do druhého dílu.

14.11.2014 3 z 5

Jak rozchodit rozchod Jak rozchodit rozchod Chris Manby

Kniha čtená s nadsázkou se ukázala být velmi zábavnou, místy i trochu frustrující a opravdu ze života.

14.11.2014 3 z 5

Otcem i matkou proti své vůli Otcem i matkou proti své vůli Zdena Frýbová

Snad první kniha u které jsem se opravdu smála nahlas. Nádherně s nadhledem, láskou, ironií a zároveň sarkasmem napsaná.

14.10.2014 4 z 5

Příběhy nečekaných konců Příběhy nečekaných konců Roald Dahl

Opravdu necekane konce, ktere v prubehu cteni pohlti, nenechaji popadnout dech a v zaveru vam jej vyrazi.

Dějiny lásky Dějiny lásky Nicole Krauss

Bavilo me skladat kousky dilku pribehu dohromady tak moc, ze bych to chtela cist znovu a znovu stale dokola. Skvely pribeh podany tim nejzajimavejsim zpusobem.

Dva roky prázdnin Dva roky prázdnin Jules Verne

Tato kniha me nadchla tim, ze je vse do detailu presne popsano a ma fantazie pracovala na plne obratky. Timto se ale stava kniha narocnou, nebot v ni dostavate tolik informaci, az se to nekdy neda dlouho unest. Nicmene kniha zazivna a pekna.

14.10.2014 3 z 5

Povinnost kapitána Povinnost kapitána Stephan Talty

Videla jsem nejdrive film a tato kniha je nemene kvalitni, navic je to pekne zpestreni, nebot jak to byva, je tam hodne veci navic. Autor pridava spoustu svych davnych zazitku.

PS: Miluju Tě PS: Miluju Tě Cecelia Ahern

Tohle je prvni pripad, kdy je film lepsi nez kniha. Nebylo to spatne napsane, ale abych si knihu uzila, musela jsem se uplne odprostit od porovnavani. Coz jde velmi tezko, kdyz je na prebalu knihy poster filmu.

14.10.2014 2 z 5