Kikuška999 Kikuška999 komentáře u knih

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

Knížka je dost zajímavá a hlavně nečekaný konec.

31.01.2018 3 z 5

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

Zajímavá knížka ale i přesto mě tolik nezaujala jako film.

18.05.2018 3 z 5

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Tahle knížka je hrozně čtivá. Velmi rychle jsem ji přečetla. Je úžasná určitě doporučuji přečíst lidem,kteří mají radí psy.

01.09.2018 5 z 5

Nápad na tenhle přiběh je velmi originální. První jsem viděla film,který mě tak hrozně bavil,že jsem tu knížku už chtěla mit doma. Když jsem ji začala číst zklamala mé očekávání, v knížce je dost věcí jinak než ve filmu a to mi dost vadilo. Celkově mi trvalo dost dlouho než jsem ji dočetla. Pokud se chystáte číst tuhle knížku tak vám doporučuji aby jste se na film podívali až potom.:))

18.05.2018 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Určitě doporučuju. Je to skvělá kniha i film. Film jsem viděla první a dost mě zaujal. Když jsem si přečetla knížku zaujal mě tento příběh ještě více. Je psaný dost čtivě,během pár dni jsem ji přečetla. A popravdě kdybych byla na Willovem místě asi bych se rozhodla stejně. :D

18.05.2018

Ovšem Ovšem Karel Kovy Kovář (p)

Hrozně pěkná knížka.Fanouškům Kovyho Určitě doporučuju přečíst,dozvíte se o něm něco nového,zasmějete se a některé části jsou i k zamyšlení.

31.01.2018

Návrat z temnoty Návrat z temnoty Liz Coley

Hrozně úžasná kniha❤ jakmile se do ní začtete nedokážete se odtrhnout. Za mě hrozně povedená.

15.09.2018 5 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Tato knížka je krásně propojená. Nejvíce se mi líbil příběh od Johnsonové pak od Myracleová a naposledy od Greena.Strašně jsem se těšila na příběh od Greena a nakonec mě sklamal na můj vkus byl dost sprostý. Je to můj názor.

29.12.2015 3 z 5

Girl Online jde svou cestou Girl Online jde svou cestou Zoe Sugg

Tento díl se mi ze všech 3 líbil nejvíce. Konečně se Penny našla v tom co jí baví. Určitě doporučuji přečíst. :)

30.06.2018 5 z 5

V hlavní roli Tracy Beakerová V hlavní roli Tracy Beakerová Jacqueline Wilson

Četla jsem od Jacqueline Wilsonove hodně knížek a sérii Tracy Beakerové považuji za nejslabší. Vůbec se mi tahle serie nelíbí možná mi vadí povaha od Tracy,že ona prý nikdy nebrečí jen má záchvat senný rými no nevím.Jinač všechny její knížky doporučují kromě této série

30.12.2015 1 z 5