Ketfl Ketfl komentáře u knih

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Tak tohle jsem vůbec nečekala. Čekala jsem klasicky erotický příběh, ale tohle byl teda poradně propracovaný děj s pořádnou dávkou jiskření. Určitě si přečtu i další knihu/knihy od této autorky. Tato kniha se mi opravdu líbila :-)

03.12.2019 5 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše John Marrs

Teda tahle knížka mě hodně mile překvapila. Z počátku jsem byla trochu zmatená z více postav, ale rozhodne to nebylo rušivé. Celou knížku jsem doslova zhltla, až mi bylo líto, ze už jsem na konci. Asi bych ji celou shrnula jedním slovem: Hustý! :-)

03.12.2019 5 z 5

Polibek v Paříži Polibek v Paříži Catherine Rider

Hlavní postavy méně sympatické než v prvním díle, nicméně je to taková fajn oddechová literatura, u ktere se člověk rozhodně nepredře. Svůj účel to v tomto rozlitanem období Vánoc splní.

25.11.2019 3 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Hezký, jednoduchý příběh. Přímo dokonalý na tohle tmavý, chladný počasí. Odpočinková četba s nádechem Vánoc, líbila se mi.

25.11.2019 4 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Colleen naprosto miluju, je to skvělá autorka s úžasným stylem psaní. Její knížky patří k mým nejoblíbenějším, proto mě strašně mrzí, že mě tato knížka vůbec nezaujala. Ani jedna postava mi nebyla sympatická, téma depresí by se určitě dalo využít i jinak. Pro mě velká škoda, a jen doufám, že příští kniha od autorky bude zase pecka.

24.08.2019 2 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Knížka sice předvídatelná, ale skvěle napsaná. Až mi bylo líto, ze jsem na konci. Kaden je pro mě úplně top. To jeho “míň mluvit, víc chodit” taky teď někdy ráda používám :D Musím říct, že k této knížce se ráda vracím.

24.08.2019 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Skvělá knížka, Wellska je jedna z mých top hlavních ženských postav. Doporucuju přečíst.

23.07.2019 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Jedna z mých nejoblíbenějších knih od této autorky. Četla jsem ji snad už 10x a stále mě neprestala bavit. Líbí se mi vyprávění z pohledu Sydney i Ridge. Navíc je kniha doplněna i o nahrávky písni, které se v ni objevují. Podle mě je tohle už úplně jiný level knihy. Za mě opravdu krásná knížka.

23.07.2019 5 z 5