Kesssssi Kesssssi komentáře u knih

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Příjemná kniha, hezké pohodové čtení.

11.08.2016 5 z 5

Přítelkyně smrti Přítelkyně smrti Bernhard Aichner

Naprosto super čtení. Kniha mě bavila od začátku až do konce. Velice čtivá a čte se velmi rychle vzhledem ke stylu psaní. V závěru celkem slušné překvapení. Za mě jedna z nej knih!

04.08.2016 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Žádná sláva. Za mě zklamání, očekávala jsem mnohem víc. Průměrné čtení. Příběh mě ničím extra nezaujal. Do čtení jsem se spíše nutila.

29.07.2016 2 z 5

Dívka, která zvítězila nad IS Dívka, která zvítězila nad IS Farida Khalaf

Velice jsem se vžila do pocitů hlavní hrdinky a uvědomovala jsem si, že musela zažít obrovskou hrůzu. Nejen ona, ale všechny dívky a rodiny. Nevíte nic o své rodině, žijete v otroctví, nevíte, co s vámi bude. Doufáte jen v útěk a přitom nad vámi visí neustálé nebezpečí smrti. Kniha se četla jedním dechem a zanechala ve mně silný emotivní zážitek!

19.07.2016 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Kniha mě bavila hned od samého začátku. Oproti jiným knihám, kdy je nutné se do knihy nejprve začíst a přelouskat prvních pár desítek stran, tato kniha je čtivá hned od první stránky. Příběh naprosto super, kniha se četla sama. Jdu se s radostí ponořit do další knihy této autorky.

13.06.2016 5 z 5

Dokonalý cizinec Dokonalý cizinec Renée Knight

Vzhledem k informaci na obálce knihy "Nutnost pro fanoušky Zmizelé a Dívky ve vlaku", jsem si knihu zakoupila a za mě tedy ohromné zklamání. Nedá se absolutně srovnávat se Zmizelou či Dívkou ve vlaku. Kniha mě vůbec nezaujala, příběh mě jaksi neoslovil. Zkrátka nic extra.

01.06.2016 2 z 5

Obyvatel Obyvatel Francis Cottam

Super kniha. Super příběh. Nemám co vytknout. Konec sice nemile překvapil, čekala jsem hezčí závěr, ale nevadí. Četla jsem jedním dechem, nemohla jsem se odtrhnout. Určitě by stálo za zfilmování.

01.06.2016 5 z 5

Farma Farma Tom Rob Smith

Velmi čtivá kniha, nicméně na konci nemilé překvapení a za mě po celém příběhu mírné zklamání. Pořád jsem očekávala, že jde o rozuzlení, které je už v podstatě jasné ale ve finále je to jinak.

20.05.2016 4 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

První polovina příběhu zbytečně zdlouhavá, ale pak se příběh rozjel a dostalo to správný spád. Kniha se velmi hezky čte, ke konci jsem se nemohla od čtení odtrhnout.

06.05.2016 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Velmi čtivá kniha, napínavý děj.

27.04.2016 5 z 5