keri.H keri.H komentáře u knih

Muž v hnědém obleku Muž v hnědém obleku Agatha Christie

Velice zajímavý příběh se zajímavými osobami nejvíc se mi líbila část na lodi. Ale autorka má lepší knihy. :)

24.02.2021 4 z 5

Kouř a zrcadla Kouř a zrcadla Neil Gaiman

Povídkové knihy je vždy složité hodnotit jako celek. Každá povídka je úplně jiná, o něčem jiném. Jedna povídka byla naprosto úžasná a pak přišel pokles a povídka mě nebavila, byla pro mě nudná a pak tu byly povídky, které mě sice bavily, ale nebylo to něco úplně úžasného a takové bych hodnotila jako průměrné povídky této knihy.

Top pro mě byly povídky "Bílá silnice", "Rytířství", "Vražedná tajemství", "Sníh, zrcadlo, jablka".

Nejhorší pro mě byla povídka "Jak jsme se byli podívat na konec světa" a poté "Ochutnávání".

05.10.2020 4 z 5

Enter, mami! Enter, mami! Martin Moravec

Úžasná kniha, u které jsem se hodně nasmála. Určitě si jí do budoucna zase přečtu, až se budu chtít pobavit. :)

11.01.2017 5 z 5

Poslední bitva Poslední bitva C. S. Lewis (p)

Nádherný poslední díl, stejně tak jako celá série. Jsem moc ráda, že jsem si knihu opět přečetla a že na mě působila stejně tak jako před lety, co jsem ji četla. Věřím, že se k celé sérii zase za pár let vrátím a přečtu si ji znova.
Je to série, která mi utkvěla v paměti a která je pro mě srdcovou záležitostí.

14.08.2015 5 z 5

Tak nahá, tak mrtvá Tak nahá, tak mrtvá Ed McBain

Skvělá knížka. :) Ani tentokrát mě McBain nezklamal a naskytl mi další zajímavou knihu, která se mi dobře četla.

18.02.2015 5 z 5

Osudný odposlech Osudný odposlech Evan Hunter (p)

Ta kniha mi vyrazila dech. Musela jsem knihu číst dál a dál, abych viděla, jak to dopadne s hlavní hrdinkou. Námět knihy se mi moc líbil a je na knize vidět, že autor dokáže upoutat čtenářovu pozornost tím, jak píše. Líbily se mi moc dialogy, kteří mezi sebou vedly jednotlivé postavy. Takže musím říct, že pro mě naprosto úžasná kniha.

08.07.2014 5 z 5

Přízraky Přízraky Ed McBain

Výborná kniha. :) A na každodenní jízdu autobusem úplně skvělá, takové zajímavé popisování vyšetřování. :)

09.05.2014 5 z 5

Nemesis Nemesis Agatha Christie

Nemesis. To slovo mi utkvělo v paměti a myslím, že ještě dlouho si ho budu pamatovat a s ním i tento nádherný příběh. :)

25.04.2014 5 z 5

Stallo Stallo Stefan Spjut

Úžasná kniha. :) Hltala jsem ji od začátku do konce a ke konci jsem už vůbec nechtěla od knihy odejít a říkala jsem si, že už to dočtu, že už to dám. Moc se mi líbil autorův námět. Bylo to zase něco jiného, než na co jsem u knih zvyklá. Sice ten popis ze začátku mohl být kratší a autor nemusel tak často přeskakovat z jednoho děje do druhého, ale i tak na mým celkovým dojmu z knihy to moc nezměnilo. :)

18.04.2014 5 z 5

Plavý kůň Plavý kůň Agatha Christie

Velice zajímavá kniha. :) Líbilo se mi, jak případ byl obestřen tajemnem a jak to vše pak bylo vysvětleno. Vážně úžasné. :)

27.03.2014 5 z 5

Pan Kaplan má stále třídu rád Pan Kaplan má stále třídu rád Leo Rosten

Úžasná kniha. U této knihy jsem se opravdu dost pobavila. Kaplan mi vždycky dokázal pozvednout náladu a rozesmát mě. :) Měla jsem co dělat, když jsem četla v autobuse, abych se u toho nerozesmála nahlas. :D Je to opravdu dobrá kniha na pobavení. :)

31.12.2013 5 z 5

Pojď trochu blíž Pojď trochu blíž Rachel Abbott

Příběh byl zajímavý, ale některé věci byly zřejmé dost brzy. Místy to bylo napínavé a pak se to střídalo s nudnými pasážemi. Mohlo být taky dáno víc prostoru k vysvětlením a k důvodům, co přesně k tomu vedlo. Některé věci mi přišly přehnané a k tomu se řadil i úplný závěr.

20.01.2023 3 z 5

Léto na táboře Léto na táboře Jen Calonita

Moc hezká, romantická oddechovka. Líbilo se mi příjemné prostředí táboru.

24.03.2021 5 z 5

Zoufalec Zoufalec Daniel Palmer

Bylo to skvělé a napínavé čtení. Nemůžu říct, že bych vývoj příběhu vůbec nečekala, protože mě to několikrát za knihu prostě napadlo, ale vždycky když se zdálo, že už se nemůže nic stát, přišel nový zvrat.

11.05.2020 4 z 5

Doktor chodí tiše Doktor chodí tiše Michael Palmer

Úžasná knížka, jen jsem to nestihla přečíst před dovolenou, takže jsem trochu ztratila nit, jak jsem to četla až po pár dnech. Myslí, že kdybych to četla v kuse bylo by to pro mě lepší. Ale příběh byl skvělý. :)

25.08.2015 5 z 5

Hodina děsu Hodina děsu Stephen King

Knihu jsem začala číst včera a dnes jsem ji dočetla. Byla to moje první kniha od Kinga a povídky se mi všechny líbily. Nejslabší mi přišla Úžina, ale jinak každá měla něco do sebe a byla jedinečná.

25.05.2015 5 z 5

Peklo návratů Peklo návratů Michael Palmer

Skvělá knoha. Plná očekávání, co se stane, jak se bude vyvíjet příběh dál a jak dopadne. Další zajímavý příběh z lékařského prostředí, který mě dokázal uchvátit postavami a dějem.

05.03.2015 5 z 5

Literární poklesky Literární poklesky Stephen Leacock

Tuto knihu jsem si četla po večerech doma, když jsem chtěla něco nenáročného a něco u čeho bych se pobavila. A musím říct, že některé povídky mě opravdu hodně pobavily, ale některé byly dost slabé a přišly mi i trochu nudné, takže proto dávám 4 hvězdičky.

04.01.2015 4 z 5

Dům co postavil Jack Dům co postavil Jack Ed McBain

Takže kniha příjemná, oddechová. Zaujala mě a nemohla jsem se dočkat konce. :)

19.05.2014 5 z 5

Neklid Neklid Jeffery Deaver

Nádherná kniha. Sice občas se tam vlastně pořádně nic nedělo, ale přesto to pro mě na celkovém dojmu neubralo. A ten konec byl úplně skvělý, čímž se to krásně vyrovnalo. :)

15.01.2014 5 z 5