katka3214 katka3214 komentáře u knih

Střepy Střepy Michael Robotham

Skvělá série, čte se to úplně samo a vždycky, když už si myslím, že přesně vím, kdo je vrah, tak je vše jinak :)

23.01.2019 5 z 5

Řekni lituji Řekni lituji Michael Robotham

Velice čtivé, napínavé, nečekané... nemohla jsem se odtrhnout :-)

10.01.2019 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Opravdu skvělé čtení, tak jako všechny knihy od Patrika Hartla. Člověk si u jeho knih opravdu odpočne.

24.10.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Knížka se mi četla dobře, ale asi jsem od ní očekávala trochu víc. Nějak se nedostavil "wau efekt", který jsem očekávala, ale jako čtení na dlouhé zimní večery mohu doporučit. Jen by možná autor mohl ubrat těch slovenských postav, trochu to potom vypadá, že jsou tam jen proto, že žije na Slovensku :)
Ale jinak mohu jako příjemné počtení "jednou a dost" doporučit.

01.01.2017 3 z 5

Dotek bouře Dotek bouře Laurell K. Hamilton

Fakt jsem se snažila, ale další díl už fakt nevzládnu :D Končím v necelé půlce a další díly už nechci ani vidět.

19.12.2016 2 z 5

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Trvalo mi skoro půl knížky, než jsem se do ni dokázala začíst. Vlastně ani nevím, proč jsem se tak nutila do toho, abych četla dál, když mě to vůbec nebavilo. Nakonec jsem to ale překonala a tak za půlkou se mi knížka začala líbit, ale znovu bych ji číst nemusela :)

16.07.2016 2 z 5

Okovy minulosti Okovy minulosti Nalini Singh

Kniha byla čtivá stejně jako její předchozí díly a doufám, že se najde ještě nějaké pokračování. Sice se dá vývoj vztahů předpovídat, ale příběh jako takový ne. Stojí za přečtení celá série.

01.12.2015 4 z 5

Pán hrůzovlády Pán hrůzovlády Rachel Caine (p)

Celá série se mi četla velice lehce, ani jsem to nečekala a mrzí mě, že ještě nevyšel poslední díl :)) Můžu jen doporučit!

15.07.2015 4 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

Tento díl mi bohužel příjde úplně zbytečné číst, protože je téměř jak přes kopírák s prvním. Možná kdyby autorka oba dva pohledy, jak Sky, tak Deanův, nechala prolínat v jedné knize, udělala by líp. Takže za mně opravdu není co hodnotit.

30.05.2015 2 z 5

Zasvěcení Zasvěcení Lisa Jane Smith

Musím souhlasit s hodnocením Nikotyny......příběh knížky byl pro mě zajímavý, ale styl psaní L.J.Smith nedokážu nějak přelouskat. Do čtení knížky jsem se vyloženě nutila a druhý díl nemám ani chuť začít číst. Škoda, příběh Kruhu bych ráda sledovala dál, ale....to se budu muset jednou fakt nudit, abych jej dočetla :) Takže za mě, bohužel jen dva bodíky a ty jsou fakt jen kvůli příběhu.

25.05.2015 2 z 5

Sennarova mise Sennarova mise Licia Troisi

Druhý díl této série se čte sám. Děj člověka vtáhne a kniha má spád, že se ani nenadějete a jste na konci. Za mě určitě pozitivní hodnocení :)

28.04.2015 5 z 5

Nihal ze Země větrů Nihal ze Země větrů Licia Troisi

Ze začátku jsem měla trochu problém, abych v knížce pokračovala a neodložila ji, ale stačilo chvíli vydržet, prokousat se přes začátek a potom konečně dostal děj spád :)
Knížka se mi líbí a má zajímavý příběh. Už se těším, až se dozvím, co bylo v dalším díle.

23.04.2015 4 z 5