katerina7788 katerina7788 komentáře u knih

Škola dobra a zla Škola dobra a zla Soman Chainani

Knížka docela ušla, ne že by mě vyloženě hodně bavila, ale zase úplně nenudila. Příběh byl docela hezký, ale některé kapitoly mi přišli "zbytečné" možná se děj až moc zbytečně natahuje, poslední 4 kapitoly se konečně začne něco dít.

26.01.2015 3 z 5

Sophiina tajná válka: Deník dívky z druhé světové války (1939-1940) Sophiina tajná válka: Deník dívky z druhé světové války (1939-1940) Jill Atkins

Docela hezky napsaná kniha, ale z této série jsem četla Morovou epidemii a ta se mi líbila více.

26.01.2015 4 z 5

Morová epidemie: Deník londýnské dívky z roku 1665-1666 Morová epidemie: Deník londýnské dívky z roku 1665-1666 Pamela Oldfield

Tuhle knížku jsem si zamilovala už dříve. Hodně se mi líbí.

Je to všechno pakárna Je to všechno pakárna Jakub Horák

Některé kapitoly mě bavily, jiné mě spíše nudily, u některých jsem se smála. Knížku sem četla v létě a tak jako ušla, ale místy mě nudila.

26.01.2015 3 z 5

Amy a Roger: Na cestě Amy a Roger: Na cestě Morgan Matson

Knížka tak na nějaké večerní zimní čtení na pohodu. Je pravda že mstami knížka je o ničem, na styl, jak říkáme ve škole: "Někdo někam jde" v tomhle případě jede. Ale jako čtení na odreagování- skvělé :)

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Knížka je docela hezká. Líbil se mi děj a hlavně mám ráda Paříž, takže tohle bylo krásné čtení.

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Líbila se mi postava smrtky. Většinou mě knihy podobného žánru nebaví, ale tahle byla pěkná :)

Den co den Den co den David Levithan

Tuhle knihu jsem si koupila na výletě s kamarádkou. Původně jsme chtěla jinou, ale tu v malém knihkupectví neměli a rozhodně toho nelituji! Nakladatelství CooBoo vydává hezké knihy a tahle patří k jedné z těch nejlepších :)

Dr. Quinnová - Mezi dvěma světy Dr. Quinnová - Mezi dvěma světy Dorothy Laudan

Miluji Doktorku Quinnovou :D Nemůžu si pomoc, tahle knížka byla moc hezky napsaná :)

Papírová města Papírová města John Green

Tahle kniha se mi zatím od J. Greena líbila nejvíce :)
Není to sice nějaká převratná, ale čte se hezky a člověka zajímá jak dopadne.

26.01.2015 4 z 5