katee21 katee21 komentáře u knih

Trhni si! Trhni si! Andrea Kabeláčová

Jsem ráda že jsem se nenechala odradit negativními komentáři, protože tuhle knížku MILUJU!!! Úžasné psaná, s Miou toho mám tak strašně moc společného, a není to jen věk, a proto se knížka četla skoro sama. Stala se přesně tou knížkou kterou chcete co nejrychleji dočíst, ale nechcete protože vám je líto že skončí. Prostě DOKONALOST!! Jen bych ji asi nedávala číst mladším 15 let. Jinak DOPORUČUJI!!!

08.07.2018 5 z 5

Espressologie Espressologie Kristina Springer

Úžasná odpočinková knížka. Moc se mi líbí nápad spojování lidi podle kávy. Některým popisů lidí, které si Jane psala do zápisníku k jednotlivým druhům káv, jsem se musela na hlas a od srdce zasmát. Všem doporučuji.. :)

04.07.2018 5 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Milá oddechovka,kterou jsem zvládla za jeden den. Nezařadí se mezi mé top knížky, ale pokud si chcete jen tak oddechnout je to ta pravá. Postava Daxe byla hrozně milá a hned jsem si ho oblíbila, ale s Jeffem jsem měla trochu problém...

03.07.2018 5 z 5

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Úžasná knížka která se četla sama

09.09.2017 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Úžasná knížka. Dávám 5 z 5. I přes téma, kterého se autorka v ději dotýká, jsem se nemohla od knížky odtrhnout. Obě hlavní postavy jsem si okamžitě zamilovala, jediný kdo mi silné vadil byl Kennedy... Jsem ráda, že tento příběh měl šťastný konec a že viník byl potrestán. Všem doporučuji ;)

01.09.2017 5 z 5

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

Úžasná kniha, která se četla skoro sama. :) Ta nehoda mi naprosto vyrazila dech a už se nemůžu dočkat, až si zajdu půjčit druhý díl :).

30.08.2017 5 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Knížka mi že začátku přišla celkem nudná, ale poté se to rozjelo a já hltala další a další stránku. Viděla jsem i film, který byl o proti knize hodně zkrácený, ale i film stojí za shlédnutí :)

28.08.2017 4 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Tuto knížku jsem přečetla jedním dechem a když jsem si nadšeně šla pro druhý díl, nedočetla jsem jej ani do půlky.

Kouzlení Kouzlení Aprilynne Pike

Tady má Laurel stále ještě oči jen pro Davida a proto je Kouzlení moje nejoblíbenější knížka z celé série

Iluze Iluze Aprilynne Pike

Čím dál tím lepší :)

Křídla Křídla Aprilynne Pike

Knížka mě okamžitě vtáhla do děje. Všem doporučuji

Draki Draki Sophie Jordan

Úžasné a čte se to samo!!!

Řekni mi tři věci Řekni mi tři věci Julie Buxbaum

Úžasná kniha. Zaujala mě hned od první stránky.. Nápad s NN byl naprosto skvělý a celou dobu jsem hltala každou stránku.

Osud Osud Aprilynne Pike

Nejlepší kniha z celé série... Celou sérii jsem seděla a byla napjatá jak to všechno dopadne. Od začátku jsem měla raději Davida než Tamaniho, proto mě konec dost mrzí a přiznávám, že při čtení dopisu, který David Chelsea napsal, jsem brečela jako malé děcko... Tato série se stala mou nejoblíbenější a myslím že ji nic jen tak nepřekoná.