KateBeckett KateBeckett komentáře u knih

Černočerná tma Černočerná tma Stephen King

Moje první kniha od Mr. Kinga a super. Zhltla jsem jí za dva večery. Mohu doporučit.

20.01.2015 5 z 5

Sophiina volba Sophiina volba William Styron

Když se mi o této knize zmínila učitelka a poté jsem viděla jak je ta kniha tlustá, říkala jsem si ,,Tak to nedám" .. ale jakmile jsem se začetla zamilovala jsem si Stinga i Sophii. Příběh se mi velice líbil.

Cizí žena Cizí žena Danielle Steel

Moje první kniha od Danielle Steel. Dobře se mi četla. Moc se mi líbil příběh. Mohu doporučit :)

Pět dní v Paříži Pět dní v Paříži Danielle Steel

Bezva knížka na deštivé odpoledne u kafe :), doporučuji :)

19.01.2015 5 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Jedním slovem NUDA.

19.01.2015

Sluha dvou pánů Sluha dvou pánů Carlo Goldoni

Kniha mě velmi pobavila :) ..

19.01.2015 5 z 5

Silvie Silvie J. Z. Svoboda (p)

Četla jsem jí před několika lety, když jsem byla v pubertě a zamilovala jsem si ji :)

Zásah osudu Zásah osudu Danielle Steel

Každý mi říká, ,,Danielle Steel, boože nečti to vždyť je to červená knihovna." Ale tahle kniha je opakem. Silný příběh pojednávající o tom jak se může ze dne na den vše změnit. Že jistotu nemáme v ničem. Upřímně tahle kniha mě opravdu dostala. Byly chvíle kdy jsem musela přestat číst a rozdýchat to.

14.01.2015

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Přišlo mi to velice zajímavé :) a konec mě dosti šokoval teda :) .. ačkoliv mi bylo jasné, že ta její matka není normální a něco té její mladší sestře provedla ani ve snu by mě nenapdalo kdo za tím vším skutečně je :) takže za mě super :)

14.01.2015 3 z 5

Hodinář Hodinář Jeffery Deaver

Zamilovala jsem si Lincolna Rhyme a jeho genialitu :) .. A zatím nejzajímavější byl pro mě Hodinář :) .. Miluji knihy, kde si v jednu chvíli myslíte, o co mu šlo a vzápětí je to úplně jinak :) .. zbožňuju napětí, nervy k prasknutí a očekávání velkého konce :).

13.01.2015 5 z 5