Kate.S Kate.S komentáře u knih

Čarodějův synovec Čarodějův synovec C. S. Lewis (p)

Další hezký díl:)

02.12.2012

Mágové Mágové Lev Grossman

Velmi podobné Narnii, ale mě to celkem bavilo:)

Padlí andělé / Leviatan Padlí andělé / Leviatan Thomas Sniegoski

Líbila se mi více první část:) Ale celá kniha je pěkné počtení.

On je fakt boží On je fakt boží Louise Rennison

Kniha je velice vtipná. Je celkem zábavné číst o některých Georginých problémech. Například to, že má obrovský nos, nebo že si jednou oholila úplně celé obočí. Autorka se zde vyjadřuje velice dobře a u čtení jsem se nejednou zasmála.

Zmlkni mozku! Zmlkni mozku! Louise Rennison

Je to praštěná série, která mě nikdy neomrzí:)

02.12.2012 4 z 5

... a pak se mi to vymklo z rukou ... a pak se mi to vymklo z rukou Louise Rennison

Bláznivé:D Dá se u toho skvělě odreagovat a pobavit. Příjemná kniha. Doporučiju celou sérii:)

02.12.2012

Zlý začátek Zlý začátek Daniel Handler

Moje první kniha z Řad nešťastných příhod. No, navnadila mě na další díly:)

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Zajímavé čtení. Pro mě celkem oddechové:)

Mořští démoni Mořští démoni Justin Somper

Příběh se mi líbil. Takový odpočinkový.

Klan vlčice Klan vlčice Maite Carranza

Pěkná knížka:) Doporučím:)

02.12.2012 4 z 5

Nezvaní hosté a jiné strašidelné povídky Nezvaní hosté a jiné strašidelné povídky * antologie

Tak 50:50. Ale nebylo to tak špatné.

02.12.2012 3 z 5

Tajemná kočka Ka a Egyptská bohyně Tajemná kočka Ka a Egyptská bohyně Julia Jarman

No, když jsem byla mladší, tak jsem z knihy byla velice nadšená, protože mě náměty jako Egypt velice zajímaly.

Phoenix Phoenix Eden Maguire

Na tento díl jsem se těšila, ale úplně nenaplnil mé očekávání. Ta zápletka nebyla tak složitá a hlavně jsem čekala, že se najde způsob, jak by Darina s Phoenixem mohla zůstat. Také mi tam chyběla kapitola, kde bychom se dozvěděli, co se s Darinou stalo v budoucnosti. A co se týče Phoenixova vraha...bylo to předvídatelné. Hned jak jsem se začetla, tipla jsem na toho správného a ni mě to nijak nepřekvapilo.

Dračí jezdec Dračí jezdec Cornelia Funke

Cornelie patří k mým oblíbeným spisovatelkám:)

28.11.2012 5 z 5

Metráček: (I.-II) Metráček: (I.-II) Stanislav Rudolf

Knihu jsem četla, protože jsem viděla film a knihy jsou vždycky lepší. Ano. Je to pravda:)

28.11.2012 4 z 5

Strohá akademie Strohá akademie Daniel Handler

Knížky od Lemonyho se velice dobře čtou. Je to takové oddychové čtení na dvě hodinky, kter vás úplně odřízne od všech problémů.

Nouzový výtah Nouzový výtah Daniel Handler

Pěkný příběh. Sice je tam neustále to samé, ale v tomto se už děje něco víc.

28.11.2012 3 z 5

Podle mě je toto vydařená novela:)

28.11.2012 4 z 5

Nekonečnost Nekonečnost Rachel Ward

Celkem pěkný závěr. A co se týče mluvy, která je pro Čísla typická, tak v tomhle díle nejlépe stravitelná. nejlepší je ale z celé série stejně druhý díl.

Horečka Horečka Lauren DeStefano

Kniha se mi moc líbila. Je strejně pěkná jako první díl, jen mi tahle příjde víc smutná.

15.11.2012 4 z 5