Kat123 Kat123 komentáře u knih

Buddhovy pohádky na dobrou noc Buddhovy pohádky na dobrou noc Nagaraja Dharmachari

Krásná kniha - ilustrace i moudra, způsob meditace pro děti. Můžu jen doporučit!

27.04.2013 5 z 5

Krkavčí láska Krkavčí láska Peter Wawerzinek

Tuhle knihu jsem musela přečíst na dvakrát. Je dost depresivni, nejdřív jsem chtěla dát jen 4 hvězdičky, ale nakonec 5, protože detailně popisuje pocity osamělého trpícího dítěte. Je psána dle vlastních zkušeností autora a je zřejmé, že se chtěl ze své bolesti vypsat.

27.04.2013 5 z 5

Žil jsem zbytečně Žil jsem zbytečně Jiří Hejda

Musim dat jen 4 hvezdicky, pro nudne pasaze v uvodu, ale pak nastal obrat a knihu jsem nakonec precetla se zaujetim.

26.04.2013 4 z 5

Tvoje dítě jako šance pro tebe Tvoje dítě jako šance pro tebe Zdeňka Jordánová

Doporučuji nastávajícím i stávajícím maminkám... Já si osvětlila spoustu věci a jdu ji číst zase znovu od začátku :) Hezké počtení. K.

07.04.2013 5 z 5

Příběh se Sašou tam prostě patří, tím se mi právě kniha zdála ještě zajímavější.

05.03.2013 5 z 5

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Čtivá kniha (přečteno za 2 dny) a zajímavý psychologický profil. Doporučuji hlavně mladým, kteří nemají ani ponětí o té době a také doporučuji přečíst knihu Jiskra života od Remarqua - http://www.databazeknih.cz/knihy/jiskra-zivota-72039 . Nemělo by se zapomenout!

25.09.2012 5 z 5

Kniha poznání Kniha poznání Osho

Mám ráda jeho moudra, ale číst celou knihu nemusím... mám pocit, že jednu "jasnou" věc dokáže rozvést do nekonečna, co má být řečeno, může být stručnější, bude to asi tím, že knihy nepíše, ale jeho slova jsou nahrána a pak teprve přepsána... Ale jinak má můj obdiv :)

10.09.2012 3 z 5

To by se zvěrolékaři stát nemělo (1. a 2. díl) To by se zvěrolékaři stát nemělo (1. a 2. díl) James Herriot (p)

Tak tuhle knihu si určitě přečtu znova. Dobře jsem se bavila. Hezké počtení :)

11.07.2012 5 z 5

Městečko u vody Městečko u vody Bohumil Hrabal

Srdeční záležitost. Postřižiny jsou nejlepší povídkou :)

22.06.2012 5 z 5

Jméno růže Jméno růže Umberto Eco

Dobře... je to výborná kniha, napínavá, má myšlenku, filozofická atd. atd...... ale některé ty pasáže - nuda a zbytečný sáhodlouhý popis!!!

16.04.2012 4 z 5

Gejša Gejša Arthur Golden

Zajímavá, poutavá a místy i vtipna kniha, některé pasáže bych ale vypustila.

12.03.2012 5 z 5

Je možné žít 150 let? Je možné žít 150 let? Michail Tombak

Název knihy je trochu nepovedený, ale kniha samotná je hodně dobrá :o) Hezké počtení...

16.02.2012 5 z 5

Umění války Umění války Sun-c'

Tuhle knihu doporučuji přečíst vícekrát nebo ji "trávit" po malých kouscích :) Hezká kniha a pravdivá...

28.12.2011 5 z 5

Tygře, tygře Tygře, tygře Margaux Fragoso

Nevím, zda přímo šokující, ale určitě zajímavý pohled do nitra dětské duše. Snad bude i poučná.

20.12.2011 4 z 5

Pochoutka Pochoutka Muriel Barbery

Opravdu vtipný závěr. Ale S elegancí ježka se nedá rovnat. Určitě dobrá kniha pro toho, kdo má rád jídlo ;)

20.12.2011 2 z 5