kamila5406 kamila5406 komentáře u knih

Eliáš a babička z vajíčka Eliáš a babička z vajíčka Iva Procházková

Hezká, jednoduchá knížka pro malé čtenáře. Příběh je moc roztomilý o malé lítací babičce z vajíčka o kterou se staral malý Eliáš než se babička naučila létat a letěla hledat podobné stvoření jako je ona sama.

16.04.2024 5 z 5

Sněženky a machři po 25 letech Sněženky a machři po 25 letech Radek John

Viděla jsem i film a jako pohodovka výborný a kniha je super pohodovka

24.03.2024 5 z 5

Bůh chrání milence Bůh chrání milence Johannes Mario Simmel

Příběh je zajímavý ale je to nudně napsaný

19.02.2024 2 z 5

Nezavírej oči Nezavírej oči Holly Seddon

Rodinné drama, výměna manželek, jedna má problémy s přítelem a druhá se straní od lidí dvě časová pásma kniha je nudná

10.02.2024 3 z 5

Chlapec v pruhovaném pyžamu Chlapec v pruhovaném pyžamu John Boyne

Vyděla jsem i film, kniha se dobře četla, jak přešel na druhou stranu plotu tak jsem měla žaludek až v krku.

27.11.2023 5 z 5

Volejte linku ... Volejte linku ... Vojtěch Steklač

Docela ujde

12.11.2023 3 z 5

Dívka v zeleném svetru Dívka v zeleném svetru Daniel Paisner

Příběh zase z jiné strany než z ghetta tábora. Zajímaví příběh ale strašně ukecaný. Žít v podzemí a být závislý na druhých a nevědět co se stane a jestli člověk přežije je obdivuhodný příběh.

05.11.2023 4 z 5

Paní Parkingtonová Paní Parkingtonová Louis Bromfield

Kniha je moc ukecaná nuda

20.10.2023 odpad!

Pravda nebyla k dostání Pravda nebyla k dostání Lucie Hlavinková

Příběh je super moc dobře se mi kniha četla

28.09.2023 5 z 5

Amálie Zubatá a jednorožčí páni Amálie Zubatá a jednorožčí páni Laura Ellen Anderson

Pěkná knížka moc hezký příběh

16.09.2023 5 z 5

Matčino pokání Matčino pokání Edith Wharton

Moc ukecaný za mě kniha nic moc

16.09.2023 odpad!

Konec škorpiona Konec škorpiona Werner J. Egli

Hezký příběh kniha se četla hezky.

12.09.2023 4 z 5

Boží koně ze Sidi Moumen Boží koně ze Sidi Moumen Mahi Binebine

Jak kdybych četla knihu jak se dostat do sekty kde se baví o větším násilí než dělali oni sami. Žít s pocitem že můžu zabíjet a znásilňovat koho koliv ať je to žena, muž, zvíře. Jejich mentalita by vůbec neměla patřit k nám do ČR kde víme že zlo existuje ale máme tu možnost se sami rozhodnout co chceme být a ne aby jsme si vybrali sektu zla jen proto že to chce někdo jiný aby jsme ukázali že jsme loajální k rodině. Za mě kniha hrozný.

01.09.2023 1 z 5

Průvodce domácností starého mládence Průvodce domácností starého mládence Patrick Jake O

Kniha humorná tady jde vidět že chlap bez ženské se neobejde

21.08.2023 2 z 5

Porodní sestra z Osvětimi Porodní sestra z Osvětimi Magda Knedler

Příběh zajímavý ale špatně sepsaný. Z války jsem četla už hodně ale tato kniha je nejslabší na to co se tam opravdu dělo.

13.08.2023 2 z 5

V pekle plynových komor V pekle plynových komor Shlomo Venezia

Úžasně sepsané, silný příběh z jiné strany pekla.

30.07.2023 5 z 5

Osvětimská ukolébavka Osvětimská ukolébavka Mario Escobar

Hezky sepsána kniha hodně silný příběh. Na konci jsem věřila že se mu to povede utéct a nakonec je zabili všechny. A to je ještě málo z toho co ten Mengele dělal dětem.

25.07.2023 5 z 5

Soukromé životy Pippy Leeové Soukromé životy Pippy Leeové Rebecca Miller

Nuda další kniha u které se musím nutit ji číst dál a spomenout si o čem to vlastně je.

09.07.2023 1 z 5

Kam se poděl můj sýr? Kam se poděl můj sýr? Spencer Johnson

Přijímání změn se už řídím od mala a nepotřebuju na to žádnou knihu. Jde o to jak člověk přijme svůj život a co očekává od svého života. Pokud se zastavím někde kde mi to nevyhovuje musím sama vědět kdy odejít z kruhu.

22.06.2023 3 z 5

Perfektní nebožtík Perfektní nebožtík Alan Green

Nuda kniha dobrá tak před spaním jinak mě nijak nezaujala

25.04.2023 2 z 5