kalinka99 kalinka99 komentáře u knih

Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem Zotročená - V pasti obchodníků s bílým masem Sarah Forsyth

Kniha se silným příběhem a silnou ženou. Na jejím místě si sebe nedokážu vůbec představit. Na druhou stranu kdyby tenkrát nevzala ten inzerát, tak se ani člověk nedoví jaké to je v její situaci a ostatních dívek.

23.08.2016 5 z 5

Jednooký králík Jednooký králík Christoffer Carlsson

Nikdy jsem neměla ráda detektivky a jen ze zvědavosti podle obalu jsem si tuhle přečetla a můj názor se i nadále nemění.

23.08.2016 2 z 5

Vincenz Priessnitz - Prameny živé vody Vincenz Priessnitz - Prameny živé vody Miloš Kočka

Krásný pravdivý příběh o prvním vodním doktorovi :) Jsem ráda, že na doporučení od mé mamky jsem si to přečetla a poznala tehdejší dobu o něco blíže.

17.08.2016 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Další skvělá knížka přečtená od téhle spisovatelky za jediný den :)

15.08.2016 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Připojuji se k dalším pozitivním ohlasům. Velice pěkná čtivá knížka a hned se vrhnu na další díl. :)

14.08.2016 5 z 5

Holčička, která nechtěla vyrůst: můj boj proti anorexii Holčička, která nechtěla vyrůst: můj boj proti anorexii Isabelle Caro

Neskutečně silný příběh z kterého mě mrazí. Je strašné jak se k ní vlastní matka chovala a to mělo bohužel i následky po celý její krátký život. Po celou dobu jsem ji fandila ať se z toho dostane i když jsem věděla dopředu, že její život nebyl dlouhý.

12.08.2016 5 z 5

Tohle bude bolet Tohle bude bolet Nikki Sixx (p)

Tak tahle knížka se povedla. Sice to není takové drsné jako v Heroinových denících, ale i tahle má něco do sebe. Chvilkami jsem měla pocit jakoby mi mluvil z duše. Hodně inspirativní myšlení a k tomu úžasné fotografie,

07.08.2016 5 z 5

Dáma ve zlatém Dáma ve zlatém Anne-Marie O'Connor

Čekala jsem, že mě to nějak nebude bavit, ale byla jsem překvapena. Hlavně mě zaujala Vídeň koncem 19. a začátkem 20. století. Chvilkami jsem měla i pocit, že jsem se octla v příběhu. Myslím, že kdyby rodinu nepostihl během války takový osud, tak by ta kniha nebyla ani tak zajímavá. Za mě určitě plný počet hvězd a podle mě s filmem se tahle kniha nedá vůbec srovnávat.

29.07.2016 5 z 5

Děti, které přežily Mengeleho Děti, které přežily Mengeleho Eva Mozes Kor

Tuhle knížku jsem měla přečtenou za dopoledne ve škole. Je velice jednoduše psaná a něco se zase navíc člověk dozví. Příběh na mě velmi zapůsobil a holčičky měly jediné štěstí, že to přežily, protože každý to štěstí neměl. Pro mě je to něco nepředstavitelné někde takhle být ponižována atd. Tuhle knihu určitě doporučím dál.

21.06.2016 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Tuhle knihu jsem si vzala na čtení na dobré doporučení a jsem za to ráda. Měla jsem ji zhruba přečtenou za jeden den a ještě teď jsem z ní optimisticky naladěná :)

22.05.2016 5 z 5

Vyvolená Vyvolená Barbara Wood

Velice pěkná čtivá knížka, ale jen ten konec mi přišel nějak urychlený. Škoda, že autorka nepřidala více stránek navíc.

21.05.2016 4 z 5