kalinka99 kalinka99 komentáře u knih

Šíleně bohatý Šíleně bohatý Kylie Scott

Kniha ničím vůbec nepřekvapila.

13.01.2024 2 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Hezký a milý příběh o životě, který věčně chystá překážky.

Poslední místo, kam se podíváš Poslední místo, kam se podíváš Kristen Lepionka

Píšu komentář již s odstupem a těžko se mi příběh vybavuje. Vím, že příběh rychle ubíhal a byl i čtivý, ale vadilo mi jak byla vyšetřovatelka vykreslena. Věčné pití whisky a dalšího alkoholu mě spíše otravovalo.

13.01.2024 4 z 5

Zrada Bílé růže Zrada Bílé růže V. S. Alexander

Mám ráda tohoto autora. Umí si skvěle poradit s tématem, které je založeno na základě skutečných událostí a to posouvá příběh ještě výš.

Balada pro Emily Balada pro Emily Jarmila Stráníková

Na knihu jsem narazila náhodou a výborný počin české autorky. Možná to mohlo být ještě víc hororovější.

13.01.2024 4 z 5

Zimní voják Zimní voják Daniel Mason

Asi mě nebavil ten začátek než se hlavní postava dostala do lazaretu. Dlouhé pasáže popisu v lékařství mě nebavily.

13.01.2024 3 z 5

Temné vábení Temné vábení Loreth Anne White

Napínavá kniha s psycho vrahem opředená temnou bouří.

Mlčící fontány Mlčící fontány Ruta Sepetys

Další kniha od Sepety a opět překonala mé očekávání. Výborný příběh zasazený do 50. let ve Španělsku. Popravdě jsem nevěděla vůbec nic o historii za vlády Franca a jsem o něco zase více obohacena.

Vyměnit vodu květinám Vyměnit vodu květinám Valérie Perrin

Krásný příběh na zajímavé téma odehrávající se na hřbitově a osudné propojení lásky a smutku.

Znovu od začátku Znovu od začátku Kylie Scott

Vtipné momenty s romantickým nádechem a příjemné postavy. Příběh mě naladil na dobrou náladu.

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Příjemný příběh ač trochu smutnější, ale to je prostě styl psaní Colleen Hoover.

Neopouštěj mě Neopouštěj mě Laura Kneidl

Za mě nic moc. Příběh se vlekl. Ke konci se začalo něco dít, ale to bylo všechno.

05.10.2023 3 z 5

Emilka Emilka Ivana Fajnorová

Krásný román o těžkostech i radostech obyčejné rodiny.

Potrhaná křídla Potrhaná křídla Ruta Sepetys

Zajímavý příběh, ale něco tomu chybělo. Stránky ubíhaly, ale scházel tomu pořádný zvrat a byl najednou konec.

05.10.2023 4 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Perfektní kniha od začátku až do konce. Krásně vykreslená příroda s velmi sympatickou hlavní hrdinkou, která to neměla vůbec jednoduché.

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Colleen Hoover je prostě perfektní spisovatelka. Umí při čtení vyvolat emoce a po celou dobu jsem prožívala silné pocity s hlavní hrdinkou.

30.07.2023 5 z 5

Jarní oběť Jarní oběť Anders de la Motte

Za mě nejslabší díl, ale nic na tom nic nemění, že celá série byla velice perfektní.

30.07.2023 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Výborná detektivka. Nemohla jsem se od příběhu odtrhnout. Docela mi trvalo než jsem vraha prokoukla.

30.07.2023 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Příběh plný psychopatů. Konec byl za mě urychlený. Ocenila bych pár napínavých kapitol navíc.

24.05.2023 4 z 5

Příběh o tom jak jedna nešťastná náhoda může obrátit život vzhůru nohama.

22.05.2023 5 z 5