Kalarda Kalarda komentáře u knih

Vánoční svařáček pro duši Vánoční svařáček pro duši Danka Šárková

Kdo by hledal v této knize vyšší literaturu, bude zklamaný. Vánoční svařáček je několik vánočních povídek, které jsou jednodussi a milé. Pobaví vás a navodí atmosféru Vanoc. Mám ráda advent a vse, co k němu patří, tím pádem a tato kniha.

07.11.2021 5 z 5

Alenka, Krakonoš a lev Alenka, Krakonoš a lev Danka Šárková

Autorka dětských knih tentokrát přichází s letním příběhem z Krkonoš. Dialogy zvířátek jsou skvělé a pro děti velmi čtivé. Kniha je interaktivní a opět má krásné ilustrace. Všem malým čtenářům doporučuji.

23.10.2020 5 z 5

Zašívaná panenka Zašívaná panenka Danka Šárková

Knihu jsem zakoupila společně s ostatními knihami od autorky na autogramiade. Všechny knihy se mi líbily, ale tahle jediná je lehce krimi. Měla jsem ji přečteno rychle. Mohla být delší.

Čekala jsem dlouho! Čekala jsem dlouho! Danka Šárková

Za mě nejlepší kniha autorky.

Zpáteční letenky Zpáteční letenky Danka Šárková

Trošku víc erotiky, ale tak jde o dobře vystaveny příběh dvou rozdílných žen. Za mě super.

Ukradené dětství Kamily Ukradené dětství Kamily Danka Šárková

Chvílemi mi mrazilo. Je az neuveritelne, co se někdy může dít za zavřenými dveřmi. Druhá půlka knihy však dává naději, že vždy je cesta...

Alenka a Krakonoš Alenka a Krakonoš Danka Šárková

Skvělá kniha pro začínající čtenáře, která má poslání-Nad nikým se nikdy nepovysuj. V knize se pýcha vymstila kočičce Dase.

Horal(ka) Horal(ka) Danka Šárková

Srandovní kniha, kdy matka s nadsázkou vzpomíná na vše. co ji způsobili dva synové v dětství. Když dospěji, tak se rozhodne jít bydlet z centra Prahy na samotu do hor. Proč? Zamiluje se. Kniha mě bavila. Nedala se odložit.

26.08.2018 5 z 5

Jasnozřivost Jasnozřivost Irena Obermannová

Naprostá blbost.

26.08.2018

Co se dnes hraje? Pohádky 21. století Co se dnes hraje? Pohádky 21. století Danka Šárková

Zajímavé pojetí novodobých pohádek.

Tři plus jedna Tři plus jedna Danka Šárková

Sranda...kniha plna ženského přátelství, dobrého vína a kvalitního sexu. Smála jsem se, že na mě koukali ve vlaku.

Cesta za hranice Cesta za hranice Danka Šárková

Čtivé a milé čtení.

Světlo a tma Světlo a tma Danka Šárková

Náročnější kniha, která vás nutí přemýšlet. Zajímalo by mě, zda má autorka zkušenosti s bipolární poruchou a někdy navštívila bohnickou léčebnou na uzavřeném pavilonu. Dobře napsáno.

Víkend / Tajemno Víkend / Tajemno Danka Šárková

Úplně jiný žánr od této spisovatelk, ale napad dobrý. Kdo nevěříte na anděly a duchy...nedoporucuji. První povídka by byla dobrá jako film.