Cesta za hranice

Někteří lidé se radují z mála, jiným nestačí to, co mají. Jakmile přijde vážná nemoc, krize v práci nebo dokonce smrt, každý člověk svůj dosavadní život začne přehodnocovat. Pak teprve se vydá na úplně jinou cestu, na které hledá odpuštění jako Robert. Dokáže mu Jana, která nevěřila, že ta její cesta bude tak úžasná a plná zvratů, prominout jeho chybu? A jakou cestou se vydá Robertova krásná a mladá kolegyně Aneta, když přijdou vážné problémy ve firmě?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232799/big_cesta-za-hranice-232799.jpg 3.925

Kniha Cesta za hranice

knihovniceS
28.11.2020

Jednohubka na pár hodin, která obsahuje radost i zármutek, sex i lásku, napětí i lhostejnost a určitě se nudit nebudete.

JancaMia
10.01.2020

Když dobrovolně uděláte největší chybu ..

medlovice
13.05.2019

Typická kniha od autorky na letní lenošení , nebo do vlaku , nevěra, neuspěšné podnikání a spousta sexu.

hahana69
30.01.2019

Hezký román pro ženy

Danago
22.08.2018

Knížka mě moc nenadchla. Snad , kdyby tam bylo více ze života Jany než Anety. Takto to byla taková průměrná knížečka nijak originální ani ne moc zajímavá.

agatha2
30.07.2018

Hodnocení píši s odstupem cca 14 dní a v podstatě mnou kniha pouze prošla a nic moc ve mně nezanechala, musela jsem chvíli pátrat v paměti a přečíst si anotaci, abych si připomněla, o čem vlastně je. To asi hovoří za vše.

Kalarda
08.07.2018

Čtivé a milé čtení.

ji69ri
16.07.2017

Dobrá kniha na dovolenou. Spíše pro ženy.