Víkend / Tajemno

Zažijte atmosféru na horské boudě, kde si duch Kralois odpracovává svůj poslední pracovní víkend, nebo se vydejte s velitelským duchem na patologii. Jestli jste někdy měli pocit, že se vám stalo něco neuvěřitelného, po přečtení této knihy zjistíte, že nejste jediní. Existují duchové? Jsou mezi námi andělé? Autorka vám s nadhledem na tyto otázky „možná“ odpoví v osmi příbězích....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/37_/375776/vikend-tajemno-y1S-375776.jpg 45
Literatura česká
Vydáno:, Anahita

Kalarda
08.07.2018

Úplně jiný žánr od této spisovatelk, ale napad dobrý. Kdo nevěříte na anděly a duchy...nedoporucuji. První povídka by byla dobrá jako film.

Danago
08.07.2018

Co napsat, za mě zklamání.
Hlavně první povídka, která je nejdelší mi připadala jako taková lepší slohová práce. Velice naivně a dětsky napsaná.
Ty další povídky už byly o hodně kratší a lepší. Knížka je velice útlá přečtená za dvě hodinky možná i rychleji. Ale celou dobu jsem si říkala jestli mě to vůbec za ten čas stojí, knížka mě moc nebavila.
Už jsem nějaké knížky od autorky četla a skoro bych nevěřila, že napsala i tuto knihu.