Kačus Kačus komentáře u knih

Neodpovídej Neodpovídej Lucie Bechynková

Fajn oddychovka. Přečteno za víkend.

05.02.2024 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

První kniha od tohoto autora a moc se mi líbila. Ze začátku se četla pomaleji, ale pak se to začalo zamotávat a to už jsem se nemohla odtrhnout. :)

27.12.2019 5 z 5

Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu Agatha Christie

Super! Přečteno jedním dechem. Těším se na další. :)

21.12.2019 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Páni! Velmi čtivá kniha, která zasáhne.. Od Colleen asi to nejlepší, co jsem četla.

23.11.2019 5 z 5

Pět malých prasátek Pět malých prasátek Agatha Christie

Super! Audiokniha, v práci poslechnuto 7,5hod za 2 dny. Napínavé, až do konce jsem vraha neuhodla. :-))

07.06.2019 5 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Páni, tak tahle kniha mě opravdu dostala. Když už jsem si myslela, že vím, jak příběh bude pokračovat, něčím překvapil. Ze začátku mně zarazilo dost francouzských slov, které by mi asi pomohli lépe pochopit začátek příběhu, ale po pár kapitolách jsem už byla napjatá, jak to vlastně bude pokračovat. Ke koním mám hodně blízko, takže jsem to o to víc prožívala. Rozhodně doporučuji přečíst :)

28.04.2019

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Cca 5 let, co jsem viděla film. Líbil se mi. Jelikož knihy od Sparkse čtu ráda, koupila jsem si po čase i tuhle. Kniha byla perfektní, i přes to, že jsem příběh znala, byla napínavá od začátku do konce. Včera jsem viděla znovu film, abych porovnala, a vůbec se mi nelíbil. Kniha 100x lepší, doporučuji. :-)

18.04.2019 5 z 5

Útěk do samoty Útěk do samoty Nicholas Sparks

Příběh se mi moc líbil. Nemá chybu. Napínavé od začátku do konce. Asi jedna z nejlepších knih, co jsem od Sparkse četla. (-:

18.01.2017 5 z 5

Poslední výkřik Poslední výkřik Alice Clayton

Stačilo abych si 2x otevřela tuhle knihu a měla jsem ji přečtenou. Krásné zakončení, moc se mi kniha líbila. Miluju Simona a Caroline.

22.04.2016 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Miluju Harryho Pottera! ♥

22.04.2016 5 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

K této knize se určitě ještě vrátím! Bavila mě, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Úžasný příběh. Milovala jsem tam vše do posledního detailu.

09.04.2016 5 z 5

Chata v Jezerní kotlině Chata v Jezerní kotlině Jaroslav Foglar

Krásný příběh, jedna z nejlepších knih, co jsem četla.

19.03.2016 5 z 5

Kdopak je ta zrzka? Kdopak je ta zrzka? Alice Clayton

Po tom co jsem si přečetla Nabíječe jsem očekávala více. Příběh se mi líbil, ale ke čtení jsem se musela přemlouvat. Ale občas jsem se zas nemohla od knihy odtrhnout. Záleželo také na náladě. Jelikož miluji tuto spisovatelku, nejspíš si koupím i pokračování.

22.02.2016 3 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover