jockel jockel komentáře u knih

Invaze Invaze Luke Rhinehart (p)

Ve světle probíhajících amerických voleb Biden-Trump, jsem se docela pobavil. Ale zase ne tolik, abych řekl jinému čtenáři, jo to si přečti, je to sranda.

07.11.2020 3 z 5

Tajemná místa komunismu Tajemná místa komunismu Magdalena Karelová - Dvořáková

Kdo hledá tip na výlet a trošku toho bádání, tak si určitě vybere.

25.09.2020 4 z 5

Učedník Učedník Taran Matharu

Jednoduchá, oddechová knížka. Záporňáci jsou záporňáci, klaďasové, takoví naivní dobráci. Chvilku jsem si myslel, že salamandr umí přečůrat měřák naplnění a chytře ze sebe dělá slabocha. Starej je na to dost. Zatčení v závěru? ... .

17.09.2020 4 z 5

Hodina vlků Hodina vlků Martin Sládek

Kniha se mi četla dobře.

06.08.2020 4 z 5

Svůdníci a první milovníci Svůdníci a první milovníci Robert Rohál

Takové základní seznámení se s milovníky filmů pro pamětníky.

29.04.2020 4 z 5

Skrytá rizika kvantové démonologie Skrytá rizika kvantové démonologie Petr Heteša

Hlavní hrdina je trochu natvrdlý, ale jinak se kniha čte dobře.

23.01.2020 5 z 5

Ve stínu Říše Ve stínu Říše * antologie

Nejvíc se mi líbila povídka Na vlastní kůži od Kristýny Sněgoňové, nejméně Jitro po zlé noci od Tomáše Bandžucha.

18.11.2019 4 z 5

Tam, kde je teplo Tam, kde je teplo Pavel Korněv

Kromě nesmyslu, že zdrhne z Pevnosti, aby ho v ní neodstřelili, protože nasr.l koho mohl a v závěru se do ní po týdnu opět vrátí, se knížka dala číst.

26.10.2019 3 z 5

Seržant Seržant Miroslav Žamboch

Taková svižná, jednoduchá rychločetba.

26.06.2019 3 z 5

Frost Frost Oskar Fuchs (p)

Rychločetba. Líbí se mi české reálie. Jako rodák z M.T. jsem se těšil až začnou padat rakety, a nic. Nějaké rezervy kniha ještě má, tak proto čtyři *.

29.05.2019 4 z 5

Hitokiri Hitokiri Oskar Fuchs (p)

Jednoduchá akční rychločetba. Líbí se mi nasazení slovenských bubáků a strašidel.

05.05.2019 4 z 5

Krvavé zrcadlo Krvavé zrcadlo Brent Weeks

Velké zklamání. Půlka knihy polemika a rozbor duševních stavů. To opravdu od fantasy knihy nečekám.

02.05.2019 2 z 5

Okovy války Okovy války Larry Correia

Čtivé až do konce.

12.02.2019 5 z 5

Kouř a zrcadla Kouř a zrcadla Neil Gaiman

Povídkové knihy moc nemusím, ale Gaiman je můj oblíbený autor, tak jsem ji přečetl. Některé povídky se mi líbily více (Rytířství, Mikuláš byl, Trolí most, …), některé méně.

20.01.2019 4 z 5

Cabal - noční rasa Cabal - noční rasa Clive Barker

Četla se rychle a dobře. Sex se zombíkem je pro mě dost ujetý, ale chápu, že američani ho v knize mít musí.

05.01.2019 3 z 5

Made in Sweden Made in Sweden Anders Roslund

Trošku místy zdlouhavé, ale zajímavá rodina.

16.11.2018 4 z 5

Nemrtvá inkvizice Nemrtvá inkvizice Jan Urban

Kniha se četla dobře, ale zklamala mě. Přijde mi to taková nastavovaná kaše. Eliška-hloupý sobec, Vyvyan - za každou cenu trapně „vtipný“.

23.10.2018 3 z 5

Zóna nebezpečí Zóna nebezpečí Jeremy Robinson

Čtvrtou hvězdu dávám za to, že se kniha dobře četla. Jinak klasická američtina-šíření míru pomocí zbraní nejraději po celém světě.

15.10.2018 4 z 5

Rok Havrana Rok Havrana Vladimír Šlechta

Čtivé. Lmslaver hodnotil za mě. Palec.

22.09.2018

Kluzký Kluzký Pavel Korněv

Proti prvnímu dílu dost slabé.
Akce pomálu, pořád samé chození a nic z toho.
V závěru náznak akce, aby se čtenář těšil na třetí díl. Ale do toho již nepůjdu.

29.11.2016 2 z 5