Krvavé zrcadlo

Krvavé zrcadlo https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390288/bmid_krvave-zrcadlo-gfO-390288.JPG 4 44 5

Světlonoš (B. Weeks) série

< 4. díl

Zbaven magické i politické moci, uvězněn ve své vlastní magické kobce, nemá před sebou bývalý vládce Gavin Guile žádné vyhlídky na útěk. Lidé, jimž kdysi vládl, ho považují za mrtvého. Svět však čelí katastrofě větší, než kdy Sedm satrapií zažilo… a jedině on jej může zachránit. Zatímco armády Bílého krále porážejí Chromerii a nově se rodí staří bohové, je osud světa shrnut do jediné otázky: Kdo je Světlonoš?... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Fantom Print

The Blood Mirror , 2016

Lusa
11.02.2020 5 z 5

Nejdřív se mi do čtení vůbec nechtělo, ale pak jsem řekla, že už je čas a pak jsem se nějak nemohla odtrhnout, prostě zajímavé, napínavé až do poslední stránky. Jenom doufám, že už 5 díl bude poslední :D

jockel
02.05.2019 2 z 5

Velké zklamání. Půlka knihy polemika a rozbor duševních stavů. To opravdu od fantasy knihy nečekám.

jennefer
08.03.2019 4 z 5

Tohle není fér! Jsem napnutá jak kšandy, autor si vlastně jen zlehka připravuje půdu pro velké finále a stejně člověk hltá stránku za stránkou a rozhodně mu to nestačí! Ale aspoň díly přicházejí o dost rychleji než poslední dva GOT :-D

Ryorka
02.02.2019 5 z 5

Nooo, čtvrtej díl opět nenechává vydechnout. Autor je prostě génius. Jeho styl psaní, jeho myšlenkové sebezpytectví hlavních postav, opět další intriky ( některé až šílené ), další posuny v probíhající válce, všechno napsané, že čtete bez dechu ( teda aspoň já ). Ach Gavin, joo ten miláček Gavin. šílenství, které odhaluje temnou minulost. Má být snad zlej padouch? No to teda ani omylem. Furt si budu kousat nehty a doufat, že on bude nejlepší a svobodný a šťastný. Jooo, on prostě musí ( jako Karel...musíš Gavine, musíš ). Andross taky nezklamal ve svý jedovatosti. No a nakonec i naše absolutně nepářící se medvědoželva Kip, přece jenom po vítězné bitvě obdělal Nevěstinu zahrádku, teda ale byla to dřina. Jo a ještě jsem si až teď uvědomila, že je to zařazeno jako " pro děti a mládež".......no teda nevím, nevím. Ne, že by tam byly nějaké čuňačinky, nebo kdovíjaké množství krve, prostě nic takového ohrožující zdárný a mravní vývoj, ale je to těžký čtení. Spousta věcí k přemýšlení. Nevím, jestli by se s tím mladí poprali.

KylarStern
26.01.2019 5 z 5

Po dlouhém čekání jsem se dočkal, a stálo to za to.

americké romány fantasy romány

Brent Weeks