Jm.bazar Jm.bazar komentáře u knih

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Pohádková knížka co má do klasické a kvalitní fantasy daleko, ale na odpočinek dobrá ;)

19.07.2017 2 z 5

Griša - komplet 1.-3. díl – box Griša - komplet 1.-3. díl – box Leigh Bardugo

K sérii mě přivedl seriál, podařený seriál, a už vím proč, držel se knihy, uvidíme zda tímto směrem půjdou i další série. Každopádně krásně vymyšlený svět, děj Vas vtáhne a vy s hrdiny prožívate jejich boj.

25.10.2021 5 z 5

Občas předvídatelné a občas přitažené za vlasy, přesto velice čtivé.

07.01.2021 5 z 5

Meč Přísahy Meč Přísahy Brandon Sanderson

Neustálá akce, kniha je čtiva, přestože má tolik stran ;)

25.11.2020 4 z 5

Město zrcadel Město zrcadel Justin Cronin

Rozhodně je to zajimavy namet, ktery se autorovi podarilo napsat velmi ctivou a napinavou formou a s uzasnymi postavami, s jejich klady i zapory. Po dlouhe dobe me nejaka serie opravdu zaujala a hlavne zustala v pameti.

18.12.2018 5 z 5

Nejtemnější cesta Nejtemnější cesta Guy Gavriel Kay

Libi se mi, ze autor se neboji zvratu, bohuzel opet plati ze nez se člověk zacne bat o hrdiny uz je po zapletce. Navic mi vadi jak autor neustale vse pripomina. I pres to jde o zajimavou a urcite neobvyklou fantasy serii.

28.10.2018 4 z 5

Potulný oheň Potulný oheň Guy Gavriel Kay

Moc se mi libi vypraveni jedne situace z vice pohledu postav. Nelibi míchání pribehu co uz tu byly a podivné reinkarnace postav. Postavy jsou zajimave, ale opet jsem snimi nedokazala soucitit, proste vse se deje moc rychle, clovek jim nestaci ani fandit ani se o ne bat.

14.10.2018 4 z 5

Letní strom Letní strom Guy Gavriel Kay

Ctive, ale nejak jsem se nedokazala vcitit do hlavnich hrdinu, vse moc rychle prislo a odeznelo.

14.10.2018 4 z 5

Co se děje po celý rok Co se děje po celý rok Anne Suess

Nadherne propracovane knihy do nejmensiho detailu, realne a nejen deti se u nich pobavi. Za me nejvtipnejsi obrazek jak panovi uplavaly vlasy ve vode :))

07.10.2018 5 z 5

Zlá doba pro draky Zlá doba pro draky Sergej Lukjaněnko

Čtive, zajimavy napad, zapletka kapku predvidatelna.

21.08.2018 3 z 5

Dvanáctka Dvanáctka Justin Cronin

Propletene časové linie, které se vždy krásně rozuzli, to umí jen malo autoru. Uvidime jak si poradi se závěrem ;)

28.12.2017 5 z 5

Přechod Přechod Justin Cronin

Kniha se četla jedním dechem.

09.12.2017 5 z 5

Za stíny Za stíny Brent Weeks

Zajímavé téma, které bohužel zklamalo. Hlavní hrdinové mají být vrazi a přitom jsou tak ušlechtilý, je to prostě pohádka.

20.10.2017 3 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Druhý díl je stokrát lepší, pořád je to jen pohádka, ale aspoň už s dějem. A hlavně "miluju Rhysanda :))) ".

14.08.2017 4 z 5