jitka7 jitka7 komentáře u knih

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Za mě to nebylo vůbec špatné. Je to kniha pro mladší ročníky, kdy je život ještě takový najivnější, člověk prožívá první lásky a realita je někdy pak trošičku jiná. Každopádně se to hezky četlo. Něco se mi nelíbilo, ale 10 lidí - 10 různých chutí. A tak to má být.

Maddox Maddox Melanie Moreland

Hezké, ale oproti prvnímu dílu už je všechno bohužel slabší a není to tak čtivé a tak pěkné. Ale číst se to pořád dá. Maddox mě dost překvapil, měla jsem ho za uzavřenějšího. Vůbec jsem postavy neodhadla, což je příjemné překvapení vždy. Stejně tak Dee, úplně bych řekla, že mají ty role vyměněné.

09.11.2021 3 z 5

Borec odvedle Borec odvedle Alexander Stainforth (p)

Knihy nebyla moc čtivá, ničím nezaujala, hlavní postavy mi moc nesedly.

09.11.2021 1 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Za mě nejlepší kniha série. Bentley je fakt svým upjatým chováním fakt skvělý a Emmy je úplně úžasná, kdo by si ji nezamiloval. Tahle dvojice k sobě fakt pasovala. Příběh o přátelství 3 kluků z různých rodin s různými problémy a do toho romantický příběh. Za mě super.

Bolek a Lolek - V zemi klokanů Bolek a Lolek - V zemi klokanů Ludwik Cichy

Báječná dobrodružství Bolka a Lolka. Jak hezké je vracet se se svými dětmi do mého dětství.

Bolek a Lolek - Nové příhody Bolek a Lolek - Nové příhody Ludwik Cichy

Hezké knihy o dobrodružství 2 kluků. I já mám 2 kluky a velmi rádi si čteme právě tyto knihy.

09.11.2021 5 z 5

Bolek a Lolek - Báječné prázdniny Bolek a Lolek - Báječné prázdniny Ludwik Cichy

Kolikrát se mi stane, že u těchto knih či pohádek, které jsem měla já jako dítě se pak jako dospělá zarazím a vnímám ten samotný příběh úplně jinak. Ano, dospělýma očima. Proto je krásné sledovat děti, jak to vnímají oni. Nejspíše tak jako já. Je taky pro mě hezké sledovat, že i pohádky mého dětství jim něco říkají a chtějí je číst či si je vybírají a mají je pak za oblíbené. O Bolkovi a Lolkovi asi není třeba moc psát. Ten kdo zná, tak ví.

Nevinná navždy Nevinná navždy Abbi Glines

Kdo by nemiloval Rushe.

09.11.2021 4 z 5

Vesmír Vesmír kolektiv autorů

Pro nás ideální. Nějaké ty knihy o vesmíru už máme, ale nikdy není knih dost. Tudíž jsme zapůjčili i tuto. Oceán se nám líbil a Vesmír nás také nezklamal.

Oceán Oceán kolektiv autorů

Takovéto knihy mám s dětma ráda. Něco se dozví. Nezahltí je to až moc, jelikož jsou ještě malé. A pak ještě hledají nějaká ta zvířátka. Už jsme si půjčili v knihovně další díl.

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

Ten příběh mě nedokázal pohltit, vcucnout a zaujmout. Vůbec bych netvrdila, že je kniha nějak špatná. Určitě se najde mnoho, kteří budou naprosto spokojení. Pro mě se to strašně pak už vleklo, nemělo to moc jiskru. Ani mi nepřišlo, že by tam byla nějaká akce. Hlavní hrdinové byli úplně na pohodu. Jen mi tomu něco hold chybělo. Ale určitě doporučuji přečíst. Každý, kdo má rád knihy Ward si bude asi libovat.

09.11.2021 3 z 5

Velká obrazová encyklopedie Dinosauři Velká obrazová encyklopedie Dinosauři David Burnie

Kniha je hezká, ale již je pro starší děti. Já mám 5 a 3,5 a jim se líbí vlastně vše o dinosaurech. Ale není to pro ně až tak záživné a nevydrží u takovýchto encyklopedií a moc jim to nedává. Půjčíme si ji z knihovny určitě ještě jednou.

09.11.2021 4 z 5

Svět dinosaurů Svět dinosaurů Cristina M. Banfi

Tato kniha je za mne opravdu povedená. Moje děti téma dinosaurů milují, takže jsou spokojené s kdejakou knihou o dinosaurech. Já jako dospělák ale už posuzuji jinak a tato je fakt pěkná. Hezké shrnutí informací a graficky pěkně zpracovaná.

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

Tolik hvězd dávám jen za ten nápad. Jinak styl psaní strašný, v tomto příběhu už to nebylo tolik zajímavé a napínavé, trošku nudné, možná trošku víc. Hlavní hrdinka mě štvala víc a víc. Autorka se do příběhu podle mě začala dost zamotávat. Hodně věcí bylo divných, na hlavu postavených. Jediné, co pro mě bylo zajímavé bylo to téma. Dovedu si představit číst tenhle šílený příběh náctiletých od nějaké fakt dobré spisovatelky či spisovatele.

08.01.2021 2 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Hlavní hrdinka pro mě byla přijatelná asi tak do 10 stránky. Hlavní hrdinové jsou trošku ujetí, zvrácení. Jediné, co je podle mě dobré na této knize je příběh, téma. Bohužel je ale trošku divně napsaný. Pravda je, že jsem přečetla i další díly, protože mě nakonec zajímalo, co z toho vyleze. Pro mě je to škoda, protože si myslím, že potenciál tento příběh měl, ale nebylo to dobře napsané. Škoda

08.01.2021 2 z 5

Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 Hotel v Paříži: Pokoj č. 1 Emma Mars

Hodně dlouho jsem se na tuto knihu chystala. Už jen pro její hodnocení jsem se do ní nepouštěla. No a kdybych se do ní nepustila, udělala bych líp. Naprostá ztráta času. Na začátku mě trošku zajímal ten trojúhelník a příběh a vlastně, co se z toho vyvrbí. Jenže enjhle, ona je to naprostá slátanina. Tolik stran a naprosto o ničem. Ani to samotné téma a jakoby záhada nebyla dobře napsaná. Nemělo to hlavu ani patu. Vlastně u poslední knihy jsem si řekla... jako fakt, o co teda vlastně šlo. Jasně, rozuzlení se člověk dozví, ale bože to byl brak.

08.01.2021 odpad!

Sexy hoteliér Sexy hoteliér Alice Clayton

Clara mi byla dost nesympatická a od toho se asi odvíjí můj vztah ke knize. Jako jo, jejich přestřelky a hádky - dobrý. Částečně chápu i pojstoj Clary, ale ztotožnit se s ním nedokážu, už jen kvůli tomu, když věděla, co všechno prožil Archie. Zachovala se k němu úplně stejně jako kdysi všichni k ní. U této spisovatelky mám vždycky velká očekávání a realita je vždycky pak jiná. Pravdou je, že Nabíječe prostě už nikdy žádná její kniha asi nepředčí a ani se k ní jen tak něco nepřiblíží. Bohužel.

12.10.2020 3 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Kniha se mi moc líbila. Celý ten příběh byl zajímavý. Na povrchu se kdeco nějak tváří a pod povrchem je to všechno úplně jinak. Příběh mě zaujal, ten děj a vývoj mě velmi zaujal. Sama jsem si představovala, jaké to asi musí být. Moc pěkná kniha.

12.10.2020 4 z 5

Krásny omyl Krásny omyl Vi Keeland

Ta kniha pro mě byla nemastná, neslaná. Asi na příběhu nebylo nic špatného, mě prostě absolutně nezaujal. Četla jsem, četla jsem, až jsem dočetla. Věřím, že bude víc čtenářek spokojených.

12.10.2020 3 z 5

Beze stopy Beze stopy Nora Roberts

Těšila jsem se na příběh jediného muže z této rodiny. Nebylo to špatné, ale pro mě asi nejhorší díl. Pořád se to dalo číst a příběh byl hezký, ale po přečtení příběhů sester, byl tento příběh trošku slabší.

12.10.2020 4 z 5