Svět dinosaurů

Svět dinosaurů https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/459460/bmid_svet-dinosauru-SIN-459460.jpg 5 3 2

Dinosauři co nevidět vyskočí ze stránek knihy a odhalí ti svá nejúžasnější tajemství. Stačí otevřít okénko a uvidíš! Dinosaury miluje každý a teď se o nich můžeš dozvědět víc – o jejich kůži, kostech, zubech a dalších legendárních rysech. Důkladně prostuduj ty nejoblíbenější druhy včetně Tyrannosaura rexe, triceratopse, Poznej parasaurolofa a jeho hlasové nadání nebo maiasaury, takzvané "dobré matky". Každý dinosaurus je vyobrazený vedle postavy člověka, aby si čtenář udělal obrázek o jeho velikosti.... celý text

Literatura světová , Příroda, zvířata , Pro děti a mládež

Vydáno: , Drobek

Lift the Flap - Discover the World of Dinosaurs

niki-chan
niki-chan
19.02.2022 4 z 5

Důležité základní informace o dinosaurech podané velmi zajímavou a hravou formou. Doplňují hezké ilustrace. Kniha by mohla mít více stran, ale i tak doporučuji všem věkovým kategoriím.

jitka7
jitka7
09.11.2021 5 z 5

Tato kniha je za mne opravdu povedená. Moje děti téma dinosaurů milují, takže jsou spokojené s kdejakou knihou o dinosaurech. Já jako dospělák ale už posuzuji jinak a tato je fakt pěkná. Hezké shrnutí informací a graficky pěkně zpracovaná.