Jita160 Jita160 komentáře u knih

Hraběcí gentlemani Hraběcí gentlemani Lucie Beatrice J.

Romantičky a romantici tato krásná knížka vám nemůže chybět ve vašich knihovnách, naprosto ji doporučuji.
Příběh vás zavede do dávné historie kdy slovo gentleman mělo váhu.
Bylo to o čistotě lásky a o tom ,že čest pro pravého muže znamenalo vše. Milovali naplno ,ochraňovali své ženy bezpodmínečně.
Dojemné tři historicko romantické příběhy u kterých budete cítit jak vás hladí po duši.
Sirotek byl jednoznačně nejkrásnější!!!

18.01.2024 5 z 5

Tajemství hříchu a křídel Tajemství hříchu a křídel Nataly Castle

Takový těžký a lehce erotický příběh mladé ženy, která se dostala až na dno společnosti.
Důvěra a vidina lepšího života ji dovedla k muži u kterého doufala v nový a lepší začátek.
Nečekejte žádný románek a ani žili spolu až na věky. Je to originální a kraťoučký s nečekaným koncem.
,, Se špatnýma kartama nikdy nemůžete vyhrát".

16.01.2024 4 z 5

Zrádná říše Zrádná říše Julie Johnson

Jako celkově celá série určitě slušná,jsem ráda ,že jsem jí měla možnost číst hned po sobě.
O napětí, zvraty a bolavého srdce není nouze. Monarchie totiž nikdy nespí. Padouši jsou potrestání a láska zvítězí takže jo tento díl už byla taková tragi pohádka. Na trůn se usadí ten pravý panovník.
Škoda zrychleného konce ,zasloužil by si více rozvést tak jako všechny postavy...a kam zmizel Qwen???

16.01.2024 4 z 5

Žhavý trůn Žhavý trůn Julie Johnson

Emilie je princezna ,, princezna lidu", monarchie si z ní udělala svého pěšáka na šachovnici. Hledá se, zkouší najít sílu v tom chaosu a prosí své srdce aby nepodlehlo kvůli nevlastnímu bratru, který ji nedá spát a přitahuje jí magickou silou.
Tragédie ,kterou je svědkem ji otevře oči a musí začít jednat jako opravdová královna.
Je načase se přestat bát... a přijmout změny. Přetavit se skrz oheň, krev a železo do ženy natolik silné aby zvládla novou realitu.

14.01.2024 4 z 5

Klíč k pásu cudnosti Klíč k pásu cudnosti Lenka Teremová

K této knize mě dohnala zvědavost o BDSM.
Jak jsem se dočetla paní Lenka není jenom spisovatelka ,ale i psycholog a domina. Z toho usuzuji ,že zřejmě nepůjde o fixy a výplod fantazie ,nýbrž opravdivý příběh.
Jde o vztah ve kterém je žena domina a svého muže si vycvičuje s pomocí jiné dominy na sexuálního otroka. Kvůli pásu cudnosti který Jana zamkla na svém otroku odhalují jeho rapidní změnu k sexu i ženám.
Bylo to originální ,zajímavé ,poutavé a příliš krátké.
Kdo je stejně zvědavý tak jako já tak šup do toho.

11.01.2024 3 z 5

Poskvrněná svatozář Poskvrněná svatozář Julie Johnson

Tohle není žádná pohádka. Je to příběh o bolesti, o tom když vám někdo vezme život ,který máte rádi a zavře vás do zlaté klícky.
Tam začíná boj s monarchií ,který nemůžete vyhrát.
Z obyčejné dívky se stává horké zboží... princezna.
Poznává ve svém novém životě zradu, intriky ,závist a cítí i dýku v zádech. Vzali ji svobodu a chuť žít. Najde se v prohnilém království nějaký světlý bod,někdo kvůli ,kterému se jí rozbuší srdce???

10.01.2024 4 z 5

Ptákovina aneb Ženská v povětří Ptákovina aneb Ženská v povětří Alena Bures

Rozhodně ptákovina, ale určitě knížka, která vás pobaví :-D
Je o ženě, která se nečekaně a někdy v tu nejnevhodnější dobu proměňuje v opeřence a má možnost vidět svět s ptačí perspektivy.
Zapojte svoji představivost a o zábavu máte postaráno... a nebo raději ne bůhví co byste si ještě představovali :-D:-D:-D:-D

10.01.2024 4 z 5

Zmatená nevinnost Zmatená nevinnost Lenka Hnátová

První lásky na střední škole jsou většinou velké a hodně bolavé ať už jde o hetero nebo gaye.
I když ti kluci to mají mnohem těžší a bolestivější. Oni neustále objevují a hledají i když někdy stačí pořádně otevřít oči aby viděli co je zřejmé.
V tomto milostném trojúhelníku se všichni kluci pořádně plácali a byli zmatení. Až čas a nabité sebevědomí a zkušenosti jim ukáže, že ta první láska nemusí být nutně ta pravá.
Tento příběh mě moc bavil i štval zároveň.
Bylo až neuvěřitelné co dokázala paní spisovatelka vměstnat do tak slabé gay romance...o nic nepřijdete:,-).
Rozhodně doporučuji k přečtení.

08.01.2024 5 z 5

Manželská past Manželská past Jennifer Probst

Další dohodnutý sňatek.
Oproti prvnímu dílu jde především o blaho rodiny a udržování jejich tradic.
Hrabě a fotografka to prostě nemůže fungovat. Ona není žádná skleníková květinka je oduševnělá a přímá. Hrabě rád velí a má vše pod kontrolou.
Může za jejich sblížení a vzájemnou přitažlivost kouzelná kniha lásky a nebo prostě dostali co oba potřebovali aniž by to hledali v manželské pasti????

07.01.2024 4 z 5

Svědek v pokušení Svědek v pokušení Jennifer L. Armentrout

Svatba ,která jim převrátí život naruby ,ale ne nevěstě a ženichovi nýbrž jejím svědkům.
Další dětské přátelství ,které neuslo ani v dospělosti.
Další muž ,který to pekelně zvoral.
Další žena, která má tolik lásky pro oba, protože on je ten co nevěří lidem ani sám sobě.
Rozjíždí se strach ,naděje ,vztek,chtíč...láska.

06.01.2024 4 z 5

Jak ulovit boháče Jak ulovit boháče Evie Dunmore

Nejsem úplná fanynka historických románů, ale sem tam si nějaký dopřeji.
Upřímně začátek jsem docela kousala než jsem se začetla.
Příběh nás zavede do roku 1880 a ukazuje nám jak ženy museli bojovat za svá práva a to nejenom v manželství, ale i ve společnosti.
Kvůli jednomu polibku se musela mladá Hattie provdat za muže, který nebyl jak pro její rodinu tak i pro ní společenský pravý. A tak začal Lucias bojovat o její přízeň ,náklonnost, přátelství, důvěru, oddanost, a lásku.
Byl to rozhodně silný příběh, který měl hloubku, ale působilo to na mě zbytečně zdlouhavě s pomalým tempem. No a konec.... nevím ,zbytečné drama.

06.01.2024 4 z 5

Twisted Hate: Nenávist na ostří nože Twisted Hate: Nenávist na ostří nože Ana Huang

Pro mě Twisted série má vzestupující tendenci ,každý díl je lepší, vzrušující a napínavější.
Jules a Josh jsou jako kočka s myší. Josh to má až tak ,že kdyby musel dal by Jules místo růží kytici bodláků a čekl až by se popíchala. Jenže ona je tak prudká a ohnivá pálí na dálku. A Josh je nesnesitelný, namýšlivý, arogantní... přímo zplozenec Satana takže nečekejte žádnou kýčovitou romantickou komedii.
Když zjistili že budou spolu nuceni pracovat nastavili šílená sexuální pravidla samozřejmě jen proto aby si dopřáli z přetlakovaného vztahu uvolnění.
Oba pochází z disfunkčních
rodin a mají své kostlivce ve skříni. Je to něco co je úplně zničí nebo je to spíš spoji?
Je super jak se v každém díle prolínají všichni kamarádi z předešlých dílů,protože já rozhodně patřím do fan klubu Alexe Volkova.

05.01.2024 5 z 5

Šéf, co tě nadzvedne Šéf, co tě nadzvedne Winter Renshaw

Tento typ příběhy málokdy zklame.
Opět časté téma i když tady byl přidán dávný slib a druhá šance v životě.
Tyran v zasedačce, multimilionář ,tiskový magnát a divoký playboy, který má tvrdou a nepropustnou skořápku.
Až jeho teď již bývalá zaměstnankyně ,kterou přeze vše obdivuje přijde na to, že uvnitř něho se skrývá měkká výplň se vřelým srdcem.
Ona ho svojí dobrotou a pravdomyslnosti naprosto změní.

03.01.2024 4 z 5

Milovaný nevlastní bratr Milovaný nevlastní bratr Penelope Ward

Po předešlé knize ,která mě neustále straší v hlavě jsem potřebovala něco jemného a milého...Milovaný nevlastní bratr splnil mé očekávání.
Vzkvétající zakázaná láska mezi nevlastními sourozenci mě neskutečně bavila. Nic nečekaného a hlavně předvídatelného přesto hmm... moc pěkný.
On je samozřejmě tvrďák a velký potížista, který skrývá rodinné tajemství a ona je jemná květinka bez zkušeností.
Muselo přijít dlouhé odloučení aby oba dostali to co celou dobu postrádali.
Předčítáni Alecovi knihy bylo naprosto zbytečně.

02.01.2024 4 z 5

Budeš jenom moje Budeš jenom moje Martina Kováčiková

Ne ,ne,ne... tohle už nikdy nechci číst!!! Tolik mě to bolelo.
Vím, že se to děje vím, že se moc ubližuje a vím ,že to vždycky nedopadne dobře. Násilí na ženách je pro mě neskutečně odporné a ubohé upřímně ani nerozumím proč si to nechají líbit. Každý máme přece možnost výběru i když se to zdá těžké,copak někdo má právo s ženou zametat jak s kusem hadru???Byla to síla, tohle určitě není čtení pro každého a vím že kdybych věděla co mě čeká tak si tuto knížku odpustím....ale třeba to některé která je v takové situaci aspoň pomůže.

31.12.2023

Hádka Hádka Petra Nachtmanová

Příběh se začátku jeví jako obyčejný, je o manželském páru, který se jede udobřit na dovolenou.
A tam se s obyčejné hádky ze žárlivostí rozjíždí dramatický a drsný příběh, který vás vtáhne daleko do minulosti. Vycházejí na povrch velké přetvářky, zákeřné lži, posedlost a pomsta z nešťastné lásky ,která se stává noční můrou.
Čekala jsem takovou slabou milostnou jednohubku a ono to bylo pekelné a trochu chaotické drama.

31.12.2023 3 z 5

Zaslepený lhář Zaslepený lhář Jana Javorská

(SPOILER) No tak bože, to byla noční můra každé ženy!!!!
Robert a jeho tři ženy.
On je pravý macho,takový ten co dokáže popadnout ženu za vlasy a odtáhnout si ji do jeskyně a tam jí ukázat kdo je tady pánem. Je to zvíře, který ji celou požere a ona se mu nedokáže ubránit a je krvelační predátor ,který svým vzezřením okouzluje ženy.
Dana, celoživotní trpící manželka.
Eva ,milenka ,která měla přirostlé růžové brýle a Hedvika psychicky labilní stalkerka.
Každá jde po nějaké životní cestě.Každá chce lásku a přesto...???
Ale tento krutý příběh je svedl k sobě a díky tomu našli sílu konečně vzdorovat.
Ještě ,že je karma zdarma!!!!
Myslím, že na tento druh příběhu budou velmi jednoznačné komentáře,protože každá normální žena ho bude vnímat z objektivního pohledu.
Muž ,který dokáže vztáhnout ruku na ženu je prostě h****.

31.12.2023 4 z 5

Bez dcerky neodejdu Bez dcerky neodejdu Betty Mahmoody

Myslím ,že je nás asi málo kdo nečetl nebo neviděl tento těžký a dramatický příběh.
Vybrala jsem si ho hlavně kvůli síle a odvaze a neuvěřitelném boji v zemi, která je nám vzdálená a nepochopitelná.
Odhodlá žena, která bojuje za sebe a svoji dceru aby utekla od muže a tyranské rodiny z Iránu. Bylo to strhující ,smutné a srdcedrásající... Jak se říká nevědomost nikoho neomlouvá ale tohle bylo příliš.
Film je o proti knížce slabý odvar...

30.12.2023 4 z 5

Psí Známky Psí Známky G.W. Vaterlaus

Jak píše sama autorka je to příběh pro zimní večery kdy si při svitu vánočního stromečku připomeneme že láska a naděje jsou vždy na dosah ruky i když jsou někdy skryté jako dárky pod stromečkem.
Byla to pro mě kniha u které se schoulíte pod peřinou a zahřeje vám srdce ,protože i v zimním chladu může vykvést přátelství a láska na celý život.

30.12.2023 5 z 5

MILF: 11 erotických povídek pro chvíle, když jste sami doma MILF: 11 erotických povídek pro chvíle, když jste sami doma * antologie

Tak jsem sama doma jak mi radil název knížky a dopřála jsem si tuto erotickou chuťku.
Za mě obrovská škoda hodit tolik erotikých příběhu do tak slabé knížky.
Každý z nich se mohl více rozvinout aby čtenáře více vtáhl a zaujal. Než jste se nadechli a otočili pár stránek tak bylo po všem. Zřejmě to byl záměr spisovatele???
Velká škoda:-D:-D:-D

28.12.2023 2 z 5