Jirikk Jirikk komentáře u knih

Poustevník Poustevník Michael Finkel

Žil sam pres čtvrtstoletí, přesto na dosah lidí. Ačkoliv to není klasický příběh někoho utekl do divočiny, určitě stojí zapřečtení, uz proto že je vse podle skutečnosti.

21.12.2020 5 z 5

Tamařino souhvězdí Tamařino souhvězdí Anna Musilová

Asi mne porad nepřestane bavit číst o mladých lidech a číst o dospívání, navíc tady se ten příběh odehrával v malostranských uličkách, současné Prahy, které běžně procházím. Navíc Liv bavilo fotografovaní a to mne bavilo jestě víc..
Každopadně zajimavě vymyslený trochu tajemný příběh který se snoubí s realitou dnešního živo

21.12.2020 5 z 5

Najdu odvahu: 770 km po trase hrdinů SNP Najdu odvahu: 770 km po trase hrdinů SNP Lenka Vacvalová

Herečka, modelka a má oblíbená zrzka Lenka Vacvalova před několika lety začala velmi sportovat a hlavně běhat. V roce 2019 si zaběhla trasu Cesty hrdinu SNP a letos vyšla i kniha. Je to povídání nejen o tom jak běžela přes slovensky hory ale i o běžném životě... Bavilo mne to číst

Pokud jste na instagramu, mužete knihu spojit i s mrknutím na videa, které každý den během cesty natáčela

09.11.2020 5 z 5

Absolutní miláček Absolutní miláček Gabriel Tallent

Mozna by se to mohlo namluvit jako audiokniha, to by se kniha víc líbila.. Mne tedy bavila..

13.10.2020 4 z 5

Hop nebo trop Hop nebo trop Eva Pelantová

Vyborny, to mne bavilo číst

04.03.2020 4 z 5

Legenda o jazyku Legenda o jazyku Pavol Rankov

No nevim, kdyby se ten příběh odehraval v 50 letech, tak je uveřitelný. V 70 letech byla Stb krutá ale víc pragmatičtější...

24.02.2020 3 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Kniha se mi libila ale musim uznat, ze serial ktery se loni vysilal je opravdu vyborny..

11.02.2020 3 z 5

Zvláštní znamení Zvláštní znamení Iva Macků

Takova odpocinkova kniha, vtipna, usměvna a nekdy zajimavy jak holky žijou

19.10.2019 3 z 5

... a výstupy do údolí ... a výstupy do údolí Jan Pelc

Kniha se mi líbila, byla tam dobre zachycena doba hned po sametovy revoluci.. Mrzelo mne že v knize nenavštívil hospodu U Boučku a třeba svoje rodiče... To mne trochu zklamalo..

31.08.2019 4 z 5

Trny v čase Trny v čase Jan Tomeš

Pěkný, milý príběh s cestovaním a filozofií, kterýmu nakonec nechybí i napětí. Velmi se mi libíl hlavni hrdina, kterýho zajimal fotbal a holky .. Některý pasaze mi přišly usměvny v dnesní době

20.06.2019 4 z 5

Láska a jiná vykolejení Láska a jiná vykolejení Leah Konen

Trochu bych tu knihu zkrátil a nekterý věci dovysvětlil. Ale takovy knihy mne baví číst, kdy se řeší jak to v životě chodí.. Víc se už se nedá psat.. abych nic neprozrazoval

09.01.2019 4 z 5

Černooká Černooká Anna Musilová

Docela Mazec, nato že to psala 19leta holka.

04.12.2018 3 z 5

Tigrid, poprvé Tigrid, poprvé Pavel Kosatík

Vyborně napsana a zajimava kniha.. Tigrid byl borec..

05.09.2018 4 z 5

Déšť Déšť Sára Saudková

Docela dobre napsano, trochu jednoduše ale styl psaní mi seděl. Bylo to napínavý. Možná konec knihy mohl byt více vysvětlující

31.05.2024 4 z 5

Queenie Queenie Candice Carty-Williams

Mohla to bytt dobra a zajimava kniha kdyby byla o 100 stran kratší Pak by to mělo větší spad... ŠKODA.
S touto knihou HOST šlapnul vedle...

09.07.2022 3 z 5

Víš, že jsem hrozná Víš, že jsem hrozná Jessie Ann Foley

Tohle mne bavilo docela číst, mam rad takovyto prostredí lidi co jsou na okraji spolecnosti , nebo se tam dostanou. Libilse mi popis Akademie i ty holky co tam byli a jaky pravidla se tam musi dodrzovat.. Bohuzel konec knihy mi přjde az moc rychly a malo vysvětlený... Tam to chtělo tu knihu víc dotáhnout...

11.01.2022 4 z 5

Všechny za jednu Všechny za jednu * antologie

Deset povídek českých autorů na téma kamaradství nebo dávné kamaradství, Každá povídka má kolem půl hodiny. Přiznám se že se mi libilo tak 6 - 7 povídek..

Nejvíc ocenuji povídky - Modrá, Sněhulák, Nevěsta, Černa karavela... Konec povídky Sněhulák nepřeju žádne holce, co se chce vdávat a zajímalo by mne co holky řeknou na povídku, Černa karavela.

Doporučuji si to poslechnout jako audioknihu, interpreti jsou skvělí a líbili se mi i hudební předěly..

09.01.2022 3 z 5

21 kalhotek 21 kalhotek Hana Kašáková

Přiznám se že jsem čekal od těch tří povidek trochu víc.. Škoda, protože namět pro knihu byl zajimavy, ta posledni povidkapro mne byla totalni zklamaní...

20.12.2021 2 z 5

Klub osamělých srdcí Klub osamělých srdcí Martin Bezouška

Tak to mne bavilo číst

09.01.2021 4 z 5

Lapači prachu Lapači prachu Lucie Faulerová

Docela slozitá, naročná kniha, hlavní hrdinku nebudete mít rádi. Ale mne takovy knihy baví čist

21.12.2020 4 z 5