ji7967 ji7967 komentáře u knih

Marťan Marťan Andy Weir

Výborná kniha, naprosto geniálně napsaná. Klobouk dolů nad inteligencí a propracovaností. Hlavní hrdina je od začátku sympaťák, který si umí poradit v každé situaci..natož pak na Marsu. Zpočátku jsem bojovala s technickými popisy, ale v podstatě o to v té knize jde..a když to člověk přijme, je to zábavné, zajímavé a inteligentní. Navíc humor hlavního hrdiny je fakt výtečný. Těším se na film. Knížka pro mě sice není top (ve smyslu, že bych se k ní musela stále vracet), ale výborná bezesporu je.

30.09.2015 4 z 5

Tajemství Tajemství Rhonda Byrne

Na start dobrý...trochu moc "americky" pojaté...ale takové to nakopnutí rozhodně výborné!

28.09.2015 4 z 5

Jóga – umění pozornosti Jóga – umění pozornosti Elena Brower

Krásně zpracovaná kniha, úžasné fotky, myšlenky, možnost využít jako pracovní sešit - pro práci na sobě. Možnost využití jógových sestav. Prohlídka touhle knihou je zážitek, zklidnění a pohlazení po duši. Jógovým duším doporučuji.

27.09.2015 5 z 5

Jíst, meditovat, milovat Jíst, meditovat, milovat Elizabeth Gilbert

Knížka mne nadchla.. Před lety jsem viděla film a vůbec se mi nechtělo porovnávat s knihou, i když mi byla několikrát doporučena. A pak se mi objevila v ruce.. Byla zábavná, fajn, poučná a odpočinková. Velmi mile napsaná. V podstatě se po přečtení knihy už na film nedá dívat :)

24.09.2015 4 z 5

Tajemství karet Tajemství karet Jostein Gaarder

Prostě geniální kniha. Pro dospělé i děti.. Doporučuju!

23.09.2015 5 z 5

Poselství od protinožců Poselství od protinožců Marlo Morgan

Skvělá kniha plná mouder, ponaučení, zamyšlení a pravdy.. Čte se lehce, rychle a přitom chytne za srdce a dá přemýšlet a člověk má chuť konečně všechno změnit! Doporučuju přečíst každému.

23.09.2015 5 z 5

Když byl bůh králík Když byl bůh králík Sarah Winman

Krásná kniha, vtipná, smutná, poučná, zajímavý příběh, občas mrazivý humor ze života, který mi naprosto sedl. Ráda se k ní vrátím. + krásný přebal knihy.

20.09.2015 5 z 5

Zátiší s kousky chleba Zátiší s kousky chleba Anna Quindlen

Příjemná oddychovka, od které bych nečekala žádné zásadní literární výkony. Jednou jsem ji odložila a po "těžké" knížce se k ní velmi ráda vrátila, přičemž v druhé půlce jsem se už moc těšila na pokračování. Pokud chcete něco na relax, s trochou zamyšlení, určitě doporučuji. Hvězdiček bych dala 3,5 ;)

19.09.2015 4 z 5

Mistr a Markétka Mistr a Markétka Michail Bulgakov

Skvělá...neočekávaná, překvapivá, zábavná, chvílemi vtipná, nadčasová.... Doporučuji přečíst.

19.09.2015 5 z 5

Kdo bude plakat, až tady nebudeš? Kdo bude plakat, až tady nebudeš? Robin S. Sharma

Skvělá, motivační v jednotlivých zajímavých příbězích. Doporučuji tomu, kdo chce na sobě pracovat.

02.08.2015 5 z 5

Prostě úžasná kniha.