Jóga – umění pozornosti

Jóga – umění pozornosti https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/238697/bmid_joga-umeni-pozornosti-SMl-238697.jpg 5 7 3

Kniha, která vás změní, probudí, rozsvítí vaše světlo a poskytne životní sílu. Něžně vás uvede do jógové praxe, osvěží mysl, otevře srdce a pohladí duši. Soubor ásan vychází z tradice hathajógy. Každá sekvence vede k vnitřní praxi, naslouchání, respektu, důvěře a léčení. Pět modelů pohybových pasáží a meditací nabízí nový úhel pohledu na život. Do každé praxe vás uvede inspirativní osobnost: např. autorka Gabrielle Bernsteinová, kreativní ikona Donna Karanová nebo držitelka Oscara Gwyneth Paltrowová.... celý text

Literatura naučná , Zdraví

Vydáno: , Ikar (ČR)

Art of Attention - Yoga workbook for teachers and practitioners

J.books
10.03.2018 5 z 5

Překrásná kniha pro milovníky jogy, krásné fotografie , doplněné zajímavým textem, vřele doporučuji.

trava
01.04.2017 5 z 5

Velmi zajímave zpracovana kniha, kratke skici ke kzade sestave, nádherné jogove fotky z pouste a festivalu Burning Man, povzbudiva pozitivni kniha. Doporucuji vsem jogovym dusim :)

ji7967
27.09.2015 5 z 5

Krásně zpracovaná kniha, úžasné fotky, myšlenky, možnost využít jako pracovní sešit - pro práci na sobě. Možnost využití jógových sestav. Prohlídka touhle knihou je zážitek, zklidnění a pohlazení po duši. Jógovým duším doporučuji.

jóga

Autoři knihy