Jezali Jezali komentáře u knih

Každá sedmá vlna Každá sedmá vlna Daniel Glattauer

Tak za mě tedy jen 3 hvězdičky, knížka je zajímavě napsaná, styl korespondence je stejný jako v 1. díle, ale.... Hodněkrát to tu bylo již napsáno, autor měl možná skončit u toho 1.dílu a zbytečně nenastavovat. Ale pokud čtenář dočte Dobrý proti severáku, stejně pochybuji, že si přes veškeré negativní recenze nechá ujít toto pokračování :)

11.04.2016 3 z 5

Ukradené dopisy - Depardieu Ukradené dopisy - Depardieu Gérard Depardieu

Velice zvláštní zajímavá kniha, absolutně bych nečekala od tohoto herce takový styl psaní. Je to knížka vzpomínek psaná formou dopisů svým neméně slavným kolegům. Depardieu je v ní velice otevřený. Opravdu doporučuji a určitě si ještě přečtu další knihu Prostě je to tak.

18.02.2016 4 z 5

Do temnoty Do temnoty Pavel Stehlík

Za mě tedy určitě 5 hvězdiček, doporučila bych to jako povinnou četbu asi ne na základní, ale určitě na střední školy. Myslím, že práce vojáků na podobných misích jako je v knize popisováno, je zcela nedoceněná. My uprostřed Evropy si absolutně nedovedeme představit, že jim tam jde více-méně denně o život. Mně docela vyhovoval ten hovorový jazyk, nějak mi to k celému drsnému příběhu přišlo pravděpodobnější než spisovná čeština. Určitě doporučuji přečíst.

02.02.2016 5 z 5

Bohyně v domácnosti Bohyně v domácnosti Sophie Kinsella (p)

Za mne tedy od této autorky pro tuto knihu určitě 5 hvězdiček. Je to pohodové čtení, její označení žehlícího prkna jako "Nimbus 2000" je prostě výborné :))

17.02.2016 5 z 5

Všechny řitě světa i ta má Všechny řitě světa i ta má Charles Bukowski

1. kniha od tohoto autora na doporučení a bohužel zklamání, přespříliš vulgární, zcela souhlasím s bobem9249 -viz níže :) Ale třeba v budoucnu zkusím ještě od tohoto autora něco jiného a změním názor, ale.....

17.02.2016 1 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Výborná knížka i všechny ostatní díly Milénia. Jen obrovská škoda, že autor zemřel tak předčasně a nestačil napsat víc!!

25.01.2016 5 z 5

Druhé jaro Mimi Tulipanové Druhé jaro Mimi Tulipanové Susanna Kubelka

Určitě doporučuji jako příjemnou knížku na relax, styl psaní velmi příjemný, dle mého subjektivního dojmu nejlepší kniha od této autorky.

17.02.2016 5 z 5

Cesta ke štěstí Cesta ke štěstí Jeho Svatost Dalajlama XIV. (p)

Výborná knížka pro všechny, nejen pro vyznavače buddhismu!

25.01.2016 5 z 5

V rytmu charlestonu V rytmu charlestonu Sophie Kinsella (p)

Opět fajn příjemná kniha od této autorky.

01.01.2021 3 z 5