jewarix jewarix komentáře u knih

Protože tě miluji Protože tě miluji Guillaume Musso

Úžasná kniha. Velmi čtivá s nečekaným koncem. Četla jsem ji jedním dechem :)

Psí poslání Psí poslání W. Bruce Cameron

Úžasná kniha, četla jsem ji jedním dechem :)

Život ve dvou Život ve dvou Nicholas Sparks

Od prvních stránek mě kniha zcela pohltila, bohužel její konec (i když se stočil trochu jiným směrem než jsem očekávala) mi přišel poněkud rychle ukončený a celkem zhuštěný. Vše se náhle vyřešilo jako mávnutím kouzelného proutku, což na můj vkus bylo poněkud uspěchané, proto dávám o jednu hvězdičku méně. Jinak pro mě osobně byla kniha velmi emotivní i tím, že jsem v tomtéž roce zažila podobný zážitek jako hlavní hrdina s Marge.

24.05.2020 4 z 5

Obři, trpaslíci, vodníci a skryté poklady Obři, trpaslíci, vodníci a skryté poklady David Růžička

Zajímavé pověsti známých míst. Některé jsou dobře známé jiné skoro pozapomenuté, ale stojí za to.

13.08.2018 4 z 5

Životní úklid Životní úklid Margareta Magnusson

Upřímně musím říct, že jsem čekala něco úplně jiného, ale i tak jsem ráda, že jsem si knihu přečetla.

27.07.2018 3 z 5

Deník uštvané matky Deník uštvané matky Suzy K. Quinn

Naprosto perfektní kniha, ještě teď se směji. Četla jsem ji jedním dechem.

24.06.2018 5 z 5

Poznejte stromy podle listů Poznejte stromy podle listů Meike Bosch

velmi užitečná kniha

24.03.2018 5 z 5

Mourek - Příběh toulavého kotěte Mourek - Příběh toulavého kotěte Peter Holeinone

Jedna z prvních knížek, které jsem četla a učila se při ni číst. Krásný příběh :)

30.01.2018 5 z 5

Karma - Život bez konfliktů Karma - Život bez konfliktů Alexander Svijaš

Obsah knihy byl velmi zajímavý, způsob, jakým byla kniha napsána, mi nesedl za to 3 hvězdičky.

05.11.2016 3 z 5

Odvržená milenka Odvržená milenka Michelle Celmer

Krasna a odechova kniha. Velmi romaticka a musim rict vryla se mi do pamneti

01.10.2016 5 z 5

Romeo a Julie / Hamlet Romeo a Julie / Hamlet William Shakespeare

Dva úžasné a fascinující příběhy. Miluji ciáty z Romea a Julie

Miluj svůj život Miluj svůj život Louise L. Hay

Skvělá a čtivá kniha. Velmi mi pomohla uvědomit sebe samu a změnila mi život. Kniha je nádherně ilustrovaná :)

Deník zlého psa Deník zlého psa Martin J. Howard

Skvělá a zábavná kniha z pohledu psa. Velmi oddechové čtení.

09.03.2016 5 z 5

Uvnitř psa - Co psi vidí, čenichají a vědí Uvnitř psa - Co psi vidí, čenichají a vědí Alexandra Horowitz

Kniha je velmi zajímavá, ale mě osobně se špatně četla. Jinak je tam spoustu zajímavých postřehů. Pomohla mi si uvědomit v jakém světě psi žijí.

09.03.2016

Náš Tradinář: Kronika rodinných tradic, svátků a radostí Náš Tradinář: Kronika rodinných tradic, svátků a radostí Monika Kindlová

Skvělá interaktivní kniha.

09.03.2021 5 z 5

Jak investovat sám a bez bank - Český investiční průvodce Jak investovat sám a bez bank - Český investiční průvodce Pavel Bambásek

Kniha se mi velmi líbila. Dobře se čte a obsahuje mnoho zajímavých informací. Velice mě zaujaly osobní zkušenosti samotného spisovatele, které nám názorně ukazují, že investování má smysl. Dále jsem také ocenila malé tabulky, které se v díle nacházejí a přehledně shrnují úroveň možného rizika jednotlivých investic i případné zhodnocení, investiční horizont či minimální investice. Titul celkově působí přehledně a čtenář se v něm snadno orientuje. Publikaci bych doporučila určitě všem lidem, kteří se chtějí dovědět něco víc o penězích a investování.

14.04.2020

Hororová čítanka - I.díl Hororová čítanka - I.díl Jan Nejedlý

Upřímně mohu říct, že jsem četla pouze malou část této knihy a na další jsem už neměla odvahu ani chuť. Dle mého názoru kniha rozhodně není vhodná pro děti. Některé části mi přišly nechutné až perverzní. Osobně bych si knihu nekoupila.

24.02.2020 odpad!

Legendy Camelotu Legendy Camelotu Filip Jahoda Jahyron