Legendy Camelotu ekniha

„Zemi poznáte podle krále a krále podle království.“ Kniha je variací na legendy o králi Artušovi a rytířích Kulatého stolu, místy originálně pojatá a vtipně domyšlená, inspirovaná vizuálními zážitky z různých výpravných anglických a koprodukčních filmů a publikací, které se u nás objevily po letech půstu. Autor se dal unášet svou fantazií. Kniha obsahuje tři na sobě nezávislé legendy....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/304580/legendy-camelotu-SER-304580.jpg 4.711
Fantasy
Vydáno (ekniha), Šuplík (Brno)

Kniha Legendy Camelotu

Marki13

Nádherná kniha, splnila veškeré mé očekávání. Bylo tam napětí, humor i láska. Velice poutavé příběhy. Těším se na další vydání Legend.

MorriconeTheGod

Války, turnaje, zrady i romance. Ačkoli se kniha odehrává v prostředí artušovských legend, rozehrává autor vlastní příběh. Napsaný je z pozice vypravěče, děj má spád a svědčí mu dělení do krátkých akčních kapitol či epizod, které jsou ale navzájem více nebo méně provázány. Zdařilá prvotina.

jewarix
10.07.2018

Pěkné příběhy

vousik
10.12.2017

Musím říct že je to jedna z knih které jsem jakožto nečtenář přečetl až do konce. Velmi poutavý příběh který mě pořád vtahoval do napínavého děje a díky tomu jsem se nemohl odlepit od čtení. Je to opravdu jedna z mála knih která je naprosto srozumitelná a zároveň napínavá. Některé scény v příbězích mohly být více rozvinuté protože děj byl naprosto brilantně vymyšlen. Mohu vřele doporučit. Už se moc těším až autor vydá další knihu, která bude jistě úžasná.

Kira.Rai
16.11.2017

Lehce čtivá kniha o králi Artušovi a rytířích kulatého stolu. Oddechová kniha se třemi příběhy, které autor napsal velmi poutavě. V příbězích se občas vyskytují slova z moderní doby a jsou psány v jednochuchých větách. Již se těším na další knihu od tohoto autora.

Pviop82
16.07.2017

Opravdu čtivá knížka o bájných legendách rytířů kulatého stolu,králi Artušovi,Tristanovi a Isoldě.
Zase jinak pojaté legendy, než jsou v knihách a filmech.
Na začínajícího autora a v téhle dnešní době,je to dobrý počin.
Doufám že bude stejně zajímavá i další kniha :-).

MirkaŠ.
05.06.2017

I když je příběh z historie, vůbec se nejedná o nudné čtení. Právě naopak. Vyprávění o králi Artuši je napínavé, čtivé a nechybí humor. Ani nevíte jak a jste na konci knížky. Klidně by mohlo být o pár stránek víc.
Velmi oceňuji odvahu napsat, ale hlavně zveřejnit a vydat první knížku. A těším se na další. :)

KatkaCe
26.05.2017

Krásná,vtipná a čtivá kniha. Zajímavé závěry,Krátké kapitoly. Mohu jedině doporučit.