Žít feng-šuej v našich podmínkách - Životní rovnováha, duševní harmonie, vyvážené vztahy

Feng-šuej čerpá z tisíciletých tradic a zkušeností čínských učenců. Klade důraz na prostředí, uspořádání interiéru, napomáhá odstraňovat škodlivé jevy, nepříznivě působící na zdraví a harmonii života. Všem, kdo se o feng-šuej zajímají, nabízí autor snadno využitelné rady a postupy, jak pozitivního cíle dosáhnout. Novelizované vydání reaguje na neobyčejně velký zájem čtenářů.

Nauka feng-šuej ("vítr a voda") čerpá z tisíciletých tradic a zkušeností čínských učenců, kteří postupně odhalovali a popisovali zákonitosti utváření prostoru, rozmístění předmětů a proudění životní energie.

Představuje umění a současně i vědu odhalující možnosti harmonického uspořádání obytného prostředí, jež bezprostředně ovlivňuje naše každodenní uvažování a jednání.

V autorově pojetí jde o systém, metodu a způsob lidské existence (lidského bytí).

Ve své práci vychází z teoretických a praktických zásad feng-šuej, které rozšiřuje (obohacuje) o konkrétní zkušenosti a výsledky z vlastní poradenské praxe.

Všem, kteří projeví upřímný zájem o změnu svého dosavadního způsobu života, nabízí snadno využitelné rady a postupy jak určeného cíle postupně dosáhnout.

Seznamuje s potřebnými teoretickými základy, nástroji a metodami zkoumané nauky a nabízí možné návody jejich konkrétního využití v našem každodenním životě.

Zvláštní důraz klade na tvorbu životního prostředí, uspořádání interiéru, bytu, chaty, rodinného domku a současně napomáhá odstraňovat některé stávající škodlivé jevy, nepříznivě působící na zdraví a pohodu našeho života.

Doplněno o praktické zkušenosti z využití feng-šuej při léčbě různých onemocnění. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/46_/46287/zit-feng-suej-v-nasich-podminkach-zivotni-rovnovaha-dusevni-harmonie-vyvazene-vztahy-46287.jpg 3.65
Literatura naučná, Zdraví
Vydáno:, Alpress

Éowyn
21.05.2015

Konečně knížka o naučení Feng šuej, kde nejsou jen obecné rady.

feng-šuej bydlení

Andrew Alois Urbiš