jewarix jewarix komentáře u knih

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Krásná oddechová kniha, do které jsem se zamilovala. Jediné co mi trošičku vadilo byly občasné nepřeložené francouzské rozhovory.

03.03.2018 5 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Kniha je hezkou oddychovkou pro mladé dívky, ale určitě potěší všechny ženy, které mají rády pohádky a červenou knihovnu. Mě osobně se takové snění občas velmi líbí :)

15.02.2018 4 z 5

Zdraví z Boží lékárny Zdraví z Boží lékárny Maria Treben

Kniha, která by neměla chybět v knihovně žádného správného bylinkáře

11.02.2018 5 z 5

Léčebné úspěchy Léčebné úspěchy Maria Treben

úžasná bylinkářská kniha

11.02.2018 5 z 5

Z deníku kocoura Modroočka Z deníku kocoura Modroočka Josef Kolář

Jedna z mých prvních knih, které jsem četla. Je naprosto úžasná :)

04.02.2018 5 z 5

Mňau - mňau Mňau - mňau Vladimír Sutějev

Krásná vzpomínka na dětství :)

04.02.2018 5 z 5

Sázka o Evu Sázka o Evu Michal Čagánek

Musím přiznat, že tato kniha se mi příliš nelíbila a nezaujala mě. Přišla mi velice zmatená. Autor v knize neustále přeskakuje z přítomnosti do minulosti a zpět. Do všeho
se ještě prolíná publikované povídky hlavního hrdny. Velmi často jsem nevěděla, ve kterém čase se vůbec nacházím.
V knize je použito i několik vulgarismů, které se tam v některých případech (podle mě) vůbec nehodí. Přišlo mi například nevhodné, aby malé miminko ve svém vyjadřování používalo nadávku "kráva".
Přiznávám, že po přečtení knihy jsem celý příběh nepochopila a jsem z něho velmi zklamaná. Jediné co se mi na knize líbilo, je pohádka o mamince, která je zveřejněna na konci příběhu.

04.02.2018 odpad!

Mourek - Příběh toulavého kotěte Mourek - Příběh toulavého kotěte Peter Holeinone

Jedna z prvních knížek, které jsem četla a učila se při ni číst. Krásný příběh :)

30.01.2018 5 z 5

Jak vyléčit zlomené srdce Jak vyléčit zlomené srdce Anna Bell

Skvělá oddechová a velmi čtivá kniha typu červené knihovny. Příjemně mě zahřála u srdíčka a pohladila po duši. Také se pro mě stala velkou inspirací k vytvoření mého vlastního seznamu.

28.01.2018 5 z 5

Do bytu psa nechci! Do bytu psa nechci! Jarmila Křížová

Velmi jsem se pobavila u této knihy je to prostě skvělá oddechovka

22.07.2017 5 z 5

Muž, který sázel stromy Muž, který sázel stromy Jean Giono

Toto knihu jsem zatím slyšela pouze jako audio knihu, ale i tak jsem naprosto ohromená a plná úžasu.

22.07.2017 5 z 5

Rukověť bojovníka světla Rukověť bojovníka světla Paulo Coelho

Velice zajímavá kniha, bohužel pro mě ještě na ni nenastal ten správný čas, ale i tak to bylo zajímavé čtení :)

22.07.2017 4 z 5

Jednejte jako dáma, myslete jako muž Jednejte jako dáma, myslete jako muž Steve Harvey

Kniha se mi pěkně četla a dozvěděla jsem se z ní i pár nových ingormací. Jediné co mi občas vadilo bylo, že autor stále dokola opakoval některé stejné věci.

19.05.2017 4 z 5

Moudrosti zvířat Moudrosti zvířat Zdeňka Jordánová

Skvělá kniha :)

26.04.2017 5 z 5

První pomoc pro psa První pomoc pro psa Frank Lausberg

Velice prakticka kniha

25.11.2016 5 z 5

Karma - Život bez konfliktů Karma - Život bez konfliktů Alexander Svijaš

Obsah knihy byl velmi zajímavý, způsob, jakým byla kniha napsána, mi nesedl za to 3 hvězdičky.

05.11.2016 3 z 5

Odvržená milenka Odvržená milenka Michelle Celmer

Krasna a odechova kniha. Velmi romaticka a musim rict vryla se mi do pamneti

01.10.2016 5 z 5

Jezevčík Jezevčík Leni Fiedelmeier

Hezka strucna kniha o chovu jezevciku od narozeni az do smrti.

01.10.2016 4 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Naprosto skvela knizka. Jsem vylozene uchvacena, dlouho jsem nebyla z nejake knihy tak nadcena. Smala jsem se temer porad. Maximalne doporucuji. Jedine co bych vytkla je na muj vkus useknuty konec.

29.09.2016 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Úžasná kniha, přečtená jedním dechem. Už se nemohu dočkat až se pustím do dalšího dílu. Velmi mi pomohla v těžké životní situaci se plně odreagovat a alespoň na chvilku zapomenout na těžkou a bolestnou realitu. Za mě skvělá oddechovka, kterou člověk nemůže jen číst. tou žijete...

23.08.2016 5 z 5