Moudrosti zvířat

Moudrosti zvířat https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/238181/mid_moudrosti-zvirat-ulX-238181.png 4 15 6

Zvířata nám svým chováním předávají důležité informace o pravé podstatě našeho života a o našem pochopení sebe sama a světa kolem. Jakým způsobem tyto informace získat? Možná, že někdy si stačí položit otázku, náhodně otevřít knihu a najít zvíře a jeho odkaz.

ditul
12.11.2021 5 z 5

Malá knížečka plná pěkných příběhů.
*Svět je opravdu nádherným místem k žití! Je plný hlubokých tajemství a souvislostí, které budou plně odhaleny, až budeme my napevno spojeni se svým srdcem a ve své duši budeme slyšet znít píseň vesmíru...
*Zvířata, která jíme, jsme totiž zahrnuli do jednoho společného názvu "maso". Kupujeme ho většinou již naporcované, do drobných kousků nachystané a od podstaty této hmoty oddělené.
Ani nás už nenapadne o tom přemýšlet. Kupujeme maso, vaříme maso... Přesto ale pravý smysl věcí nemůže zůstat našim pocitům utajen. Mnohým lidem, přestože jim maso chutná, zacházení s touto hmotou nebývá příjemné.
Neříkám tak, ani tak...  Jen vám připomínám, buďte u svých pocitů a chovejte se podle toho. Mnohé se tím vyřeší... Zvířata k nám mluví stále. Jsou symbolem a poselstvím. Jsou darem pro náš růst. Jsou průvodci naším životem, jsou nositeli zpráv. Každé zvíře má svůj specifický přístup k životu, a tudíž svoji jednoznačnou zprávu pro nás. Třeba i to, že některé zvíře, přestože "maso" jíme, zkrátka NEMŮŽEME sníst... I to je velká zpráva pro každého z nás! Proč asi?

senbja
04.01.2019 5 z 5

Inspirativní nejen pro milovníky zvířat.

Dandy1
22.09.2018 2 z 5

JIné knihy autorky se mi libily. Na zvířátka mám ale jiný názor.

Jolina
11.05.2017 4 z 5

Hloubka symbolů, inspirace, nové vidění, možnosti...

jewarix
26.04.2017 5 z 5

Skvělá kniha :)

Valentine
12.02.2015 4 z 5

Kouzelná knížečka s další kupou souvislostí pro události každého dne pro ty, kteří je hledají a jsou ochotní je vidět.