Jednejte jako dáma, myslete jako muž

Jednejte jako dáma, myslete jako muž https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95817/mid_jednejte-jako-dama-myslete-jako-muz-0oY-95817.jpg 3 49 14

Co si muži skutečně myslí o lásce, vztazích, důvěrnostech a závazcích. Titul jde úspěchem ve stopách Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše !!! Zábavné podání, šarm, sebereflexe a nadhled. Steve Harvey, známý americký moderátor a bavič, by ani nespočítal, kolik skvělých žen poznal během let své moderátorské praxe. Ovšem co se týče partnerských vztahů, nemají ani páru, jak správně jednat s mužem. Proč? Podle Stevea je to tím, že na radu se ptají žen, zatímco poradit jim může jedině muž. V knize Jednejte jako dáma, myslete jako muž Steve zasvěcuje ženy do mozkového softwaru mužů a seznamuje je s převratnými názory a zásadami typu: - Pravidlo devadesáti dní - Jak diagnostikovat mamánka a zjistit, zda se to dá nějak léčit. - Kdy mu představit své děti. Co lze vyčíst z prvních setkání vašeho nového partnera a vašich dětí. - Pět otázek, jež by každá žena měla položit muži, aby zjistila, jak vážně to se vztahem myslí. - A ještě mnohem víc.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Práh

Act Like a Lady, Think Like a Man , 2009

Aligi
02.06.2023 2 z 5

Knihu jsem dostala jako dárek. Některé kapitoly pro mě byly užitečné, ale zbytek byl celkem o ničem a možná i trochu naivní.

Mili01
11.02.2022 2 z 5

Něco z knížky bylo užitečné, ale rozhodně ji nebudu číst znovu. Myslím si, že jsou lepší knížky.

Lily101
16.02.2021 5 z 5

Knížka mi ležela v knihovničce poměrně dlouho (výpůjčka z knihovny, které byly doposud uzavřené kvůli aktuální situaci).

Bála jsem se, že se bude jednat o nějaké až odborné pojednání např. o světě podnikání, ale bylo to poměrně oddechové, místy tak trefné až to bylo vtipné a skutečnostem v knize uvedených i věřím. Takže za mě (vůči očekávání) skvělé! Trošinku se kniha opakuje, ale není to tak hrozné (existují knihy, které se opakují víc a to dokonce i pomalu formulací, což jsem zde nezaznamenala).

Monike
31.07.2020 3 z 5

Neco si z knihy clovek odnese :-)

Mondaika
21.03.2020 odpad!

Hodnocení 70% wow říkala jsem si to vypada dobre. No popravdě nuda. Porad se mi zdalo, ze jsem cetla to samé... Jen jinak.. Cekala jsem více a nedala mi ani to málo. Takže za me rozhodně ne!!

mariela.elish
04.12.2019 4 z 5

Celkom fajn čítanie. Dozvedela som sa aj čosi nové, ... ale čítala som už aj lepšie "príručky" ;)

RHorse
06.09.2019 4 z 5

Zajímavá knížka, určitě dává spoustu rad, jak se chovat ve vztazích a leccos mi vysvětlila. Teď už to jen aplikovat ;-).

ivana1975
08.10.2017 5 z 5

Toto nie je najlepšia knihu, akú som kedy čítala, toto je najlepšia rada do života, akú som mohla dostať.
Urobila som mnoho chýb vo vzťahoch k mužov, na rande, v rozhovoroch. A až teraz si uvedomujem, že všetko do seba zapadá a Harvey mal pravdu.
Každá žena ktorá si zoberie týchto pár rád k srdcu a začne sa podľa nich v živote riadiť, zabráni v živote mnohým nedorozumeniam a sklamaniam.

jewarix
19.05.2017 4 z 5

Kniha se mi pěkně četla a dozvěděla jsem se z ní i pár nových ingormací. Jediné co mi občas vadilo bylo, že autor stále dokola opakoval některé stejné věci.

fransi
24.04.2016 3 z 5

Od knihy jsem očekávala více.

Mi-šu-le
22.02.2015

No, jako dobrý, ale přečíst jednou asi stačí, některé rady jsou zajímavé a zřejmě budou fungovat, ale mnoho z nich jsem věděla již dávno, trochu mi přišlo, jakoby si autor myslel, že ženy jsou úplně tupé a nevědí o mužích nic. Ale nečetla se mi kniha vůbec špatně, takže tři hvězdičky. Takový malinko lepší průměr.

Jingle
18.06.2014 2 z 5

Tak já jsem četla asi něco jiného, než dámy pode mnou. Zábavné, resp. vtipné to nebylo vůbec, kromě toho mě autor neustále vytáčel oslovováním "milá dámo", což, uznávám, může být vina překladu. Nicméně nic objevného v knize tedy rozhodně není (ne že bych to od takové knihy čekala, ale absence humoru to prostě dorazila). Pro mě taková úplně zbytečná kniha. Možná si v tom najde něco ten, kdo má nějakou povztahovou krizi, nevím, nechci to odsoudit úplně, takže z milosti dvě hvězdy.

MissBlack
15.08.2012 3 z 5

Bavila jsem od začátku do konce, zjistila jsem pár zajímavých věci. A vlastně, ono to s těmi muži opravdu není zas tak složité :) Jak už je napsáno v komentáři od Ilalaolala, kapitola o trofeji a kořisti perfektní.

Ilalaolala
07.02.2012 5 z 5

Není nad to, nechat se poučit od odborníka...dozvědět se něco přímo od zdroje (muže) a navíc baviče v jedné osobě. Teorie o ženách - kořisti a trofeje naprosto dokonalá...

Steve Harvey
americká, 1957
2010  65%Jednejte jako dáma, myslete jako muž
2011  68%Jak si najít a udržet muže a zůstat dámou
2016  73%Jednejte jako vítěz, myslete jako vítěz

Kniha Jednejte jako dáma, myslete jako muž je v