Jednejte jako vítěz, myslete jako vítěz

Jednejte jako vítěz, myslete jako vítěz https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284338/bmid_jednejte-jako-vitez-myslete-jako-vi-Igb-284338.jpg 4 9 4

Stejně vtipné, duchaplné a objevné jako bestseller Jednejte jako dáma, myslete jako muž Každý člověk dostal do vínku nějaké nadání – ať už je to schopnost řešit problémy, navazovat vztahy s lidmi nebo vyrobit něco krásného vlastníma rukama – a tento dar vám nikdo nemůže vzít. Musíte se ho jen chopit, rozvíjet ho a najít ten správný způsob, jak ho využít – v zaměstnání, v manželství, při práci pro druhé, zkrátka v každé oblasti vašeho života. Kniha Jednejte jako vítěz, myslete jako vítěz vám díky jednoduchým radám Stevea Harveye, které jsou praktické a objevné zároveň, přináší podrobný návod jak zjistit, jaký dar jste dostali právě vy, jak ho dovést k dokonalosti a jak s jeho pomocí zcela změnit svůj život. Tuto knihu byste si měli přečíst, pokud… - víte, že máte rezervy, ale nevíte, jak se přinutit je využít - necítíte radostné vzrušení, když se ráno probudíte a máte jít do práce - trávíte každý den nečinným povalováním a s pocitem, že se unudíte k smrti - máte čas udělat všechno, o co vás druzí požádají - máte čas zhlédnout každý týden všechny své oblíbené televizní pořady, takže vám neunikne jediný díl - můžete spát, jak dlouho se vám zamane - už jste toho v životě hodně dosáhli a jste zvědaví, co přijde dál - ještě jste to se životem úplně nevzdali... celý text

Dámaskloboukem
26.10.2022 3 z 5

Seberozvojove knihy čtu rada. Tuhle jsem celou nedočetla a vlastně ani nevím proč.
Je jiná než ostatní, asi tím, ze autor opakovaně vzpomíná svou víru v Boha. Na to jsem v tomto typu literatury narazila poprvé.
Mám ve svém okolí minimálně dva lidi, kterým by knížka mohla hodne dat. Teď jen, jak je nenapadne přesvědčit …

janulka1310
25.01.2017 4 z 5

Zase jiný pohled na úspěch od člověka ze zajímavé branže. Ale jako vždy, ty hlavní principy zůstavají neměnné.

michal8359
11.01.2017

Parádní kniha, autor popisuje jak se stal úspěšným a jak na svém úspěchu dále pracuje, skvělý návod jak například pracovat s nástěnkou snů.

Daris
02.10.2016 5 z 5

Dobře se čte a je v ní mnoho inspirací, skvělých myšlenek.

Steve Harvey
americká, 1957