jennaniston jennaniston komentáře u knih

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Je lepší zjistit pravdu, nebo věřit lžím?
Kniha romantická, smutná, plná překvapivých zvratů, tvrdá a krutá, vtipná a taky hnusná, že jsem ji musela na chvíli zavřít. Ale přes všechno je to luxusní kniha, skvěle napsaná, aby se čtenář nenudil. Klobouk dolů před Colleen Hoover!

17.08.2014

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Ty vyšperkované postavy, stará doba a staré chování i zvyky, Jane Austen pro mě bude asi navždy královnou románů! Tohle je ten nejlepší román, co bude kdy napsaný. Platí pro všechny generace, každý si v něm najde to své a každý si to v hlavě pojme jinak- a v tom je ta nádhera. Znám spoustu lidí, co knihu nečetli, i je třeba nebavila, ale já jsem si o prázdninách prostě sedla a řekla si, že to dám. Myslím, že na tuhle knížku musí člověk asi dozrát, v každém věku to bude brát jinak. Podle mě je úplná hloupast odložit knížku protože mě nebaví, protože ona mé své kouzlo a svou pointu a k té musíte dojít! Tohle není žádný slaďák, bohužel, tohle je prostě ta dávná doba, sympatická, ale věčně slepá a zásadová ELibeth, úžasný, galantní - a rozhodně ne pyšný- Pan Darcy. ..
Nevím, jak to berete vy ostatní, ale mě si ten příběh získal. Dal mi nový pohled na svět, na ten románový svět... a oba hlavní hrdiny zbožňuju. Nejkrásnější je, jak tam nejde jen o tyhlavní, ale každý tam má svůj příběh a své specifické rysy. Jane Austen to je prostě dáma a spisovatelka s velkým S. To co ona dala do knížky, se v dnešní době už jen tak nevidí... já kdybych psala a přemýšlela tak jako ona , no.... :*
Kniha číslo 1 mezi všemi knihami!! A to rozhodně. :)
A říkám rovnou, nekoukejte se na ten film, to je bída bíd. Z takového velkého románu udělat tohle, no poslala bych je někam.;)

Vánoční zázrak Vánoční zázrak Jay Asher

Krásný příběh, který vás hodí do vánoční atmosféry. Proto doporučuji číst hlavně kolem zimy, užijete si ho snad ještě víc. Popisek na zadní straně knihy zněl trošku kýčovitě, ale nakonec kniha nezklamala. Doporučuji!

20.12.2016

Espressologie Espressologie Kristina Springer

Knihu jsem dočetla před pár minutami... Moc se mi líbila. Zajímavé téma ..jen hrdinka by mohla být zajímavější, už jen to klasické jméno "Jane". Jinak krátká, super na čtení, oddechovka a kdybych nemusela chodit do školy dá se v pohodě přečíst za den ;)

15.05.2013

Prokletý maturiťák Prokletý maturiťák Stephenie Meyer

Celou dobu jsem nevěděla co od knihy čekat.Každou chvíli jsem byla nad něčím zaražená.Musím říct že některé příběhy v knize jsou vážně moc pěkné ale některé jsou až moc nadpřirozené a nemožné. Pokud se rádi bojíte a máte rádi dobrodružství a napětí je to kniha pro vás.Pokud máte rádi zamilované romány tak se asi zamyslete jestli do toho chcete jít :DD
Pro mě fajn-sem spíš na ty romány ;))

05.03.2013

Povolené švy Povolené švy Nancy Krulik

Moc hezký:)

Srdce ze zmrzliny Srdce ze zmrzliny Cathy Cassidy

Já nevím no, nic moc.;)

Delirium Delirium Lauren Oliver

V obchodě mě kniha strašně zaujala, už jen svým tématem. Nečekala jsem, že to bude takové fantasy- fakt, že fantasy nesnáším. Začala jsem číst a ... vdžycky jsem myslela, že je důležité, a že to tak spisovatelé i dělají, aby zaujala kniha hned na začátku. Ale tahle byla prostě nudná, zdlouhavé vysvětlování toho "režimu" mě nebavilo a knihu jsem odložila. Když jsem se k ní teď (po snad měsíci) vrátila zjistila jsem, že by to nemuselo být zas až tak špatné, ale zajím vážně nechci nic říkat. Jsem za pátou kapitolou, která se ppodle mě začala už rozjíždět. No uvidíme, jak to půjde dál.
Ale musím říct, že tuto spisovatelku obdivuju. Není moc lidí, co takhle dokáží psát. Chvílemi scifi, pak i hezké s trochou romantiky, pak zase ta skutečnost jejich "režimu", a do toho úvahy, sny a myšlenky, popis města, krajiny kolem.. to bude asi celá Lauren Oliver.

10.02.2014

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Jedna z mých nejoblíbenějších knížek, můžu jen a jen doporučit. Anna je skvělá holka, i když občas trošku slepá :D , ale tak kdo by nebyl. A Etienne... no lepší už by být nemohl ;* Opravdu jedna z nejlepších knih , co jsem četla. :) Step. Perkins je prostě dobrá na dívčí romány.

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Příběh vás vtáhne a už nepustí.Budete chtít číst dál a dál a proto je skvělý že jsou knihy 4.Nejprve jsem viděla všechny filmy,ale řeknu vám to takhle:ten kdo spolíhá na film tak o hodně moc přichází,v knize toho je mnohem víc a navíc máte přístup k myšlenkám hlavní hrdinky.Dokonalá sága mého života.
Určitě si přečtěte a pokud myslíte že tam de jen o upíry a vlky tak to fakt ne! jde tam o milostný trojúhelník,problémy 17 leté dívky a hlavně lásku k upírovi,který prostě není stejný jako člověk.Hlavně si prostě nesmíte představit že jde o upíra ,který v jednom kuse saje krev a všechny lidi chce zabít...protože to není pravda;)
Je to skvělý román který si prostě zamilujete.:))

05.03.2013

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Úžasná knížka!! Vážně bylo to super zakončení prázdnin.Ještě že jsem na ní narazila.Jako vždy to na mě skončilo moc brzo :DD ale rozhodně všem doporučuju;))

05.03.2013 5 z 5