Jelka Jelka komentáře u knih

Souboj Souboj Nancy Lindsay Jones Holder

Moc krásný příběh. Krásná trilogie a nečekala jsem ten konec bylo to no prostě super. Jsem z ní nadšená. Jen ty obálky to kazí.

23.07.2019 5 z 5

Cizinec Cizinec Nora Roberts

Za mě jedna z nejlepších knih od Nory Roberts. To napětí bylo to správné koření nebyl to jen romantický příběh. Moc vydařené jediné za co dávám hvězdu dolů je obálka. Pokud by tam byla zrzka vše by bylo dokonalé.

15.07.2019 4 z 5

Večeře s vampýrem Večeře s vampýrem Abigail Gibbs

Za mě začátek úchvatný. První polovina super opravdu jsem knihu hltala a pak se to nějak zkazilo. Občas jsem se i ztrácela a nechápala a pak konec byla jsem ráda, že jsem už na konci a to bylo zase super. Čte se opravdu krásně. Jen mě to přijde zbytečně dlouhé.

01.03.2019 4 z 5

Tajemná žena Tajemná žena Jayne Ann Krentz

Určitě lepší než první díl. Napínavé, romantické skvělé prostředí. Kniha se mi moc líbila.

24.02.2019 5 z 5

Tajuplná zahrada Tajuplná zahrada Jayne Ann Krentz

Je to má první kniha od této autorky. Nějak mě nechytla, ale jelikož mám doma půjčený druhý díl a musím říct, že ta je o dost lepší a to jsem v půlce. Řekla bych, že tento díl mě příjemně navnadil a uvedl do paranormálna a druhý to krásně doplní:-).

15.02.2019 4 z 5

Hlavolam lásky Hlavolam lásky Barbara Cartland

Je to má první kniha od této autorky. Trochu mi trvalo než jsem se do ní začetla, ale následně jsem byla ráda, že jsem vydržela. Moc krásný příběh a 4 * pro ten konec čekala jsem víc užít si to trošku s nimi pár stránek navíc bych přivítala.

28.06.2018 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

První díl se mi moc nelíbil, ale druhý jsem fakt zhltla a těším se na třetí.Podle mne se nenechat odradit prvním dílem ten druhý je o moc lepší.

17.05.2014 5 z 5

Zlatá nevěsta Zlatá nevěsta Marie Cordonnier (p)

Moc pěkný příběh žádné dlouhé protahování pěkně strávený večer u knížky:-)Velice čtivé.

10.02.2014

Marianna Marianna Juliette Benzoni

Kniha je na mne moc zdlouhavá a nějak jsem se jí nemohla prokousat, moc nezaujala.

28.10.2013 3 z 5

Skryté poklady Skryté poklady Nora Roberts

Tato kniha je nejlepší a to jsem jich o d Nory Roberts přečetla hodně, ale tahle všechny předčila napínavá krásná zápletka no prostě super můžu jen doporučit:-)

05.05.2013 5 z 5

Má čarodějka Má čarodějka Bertrice Small

Mě se kniha moc líbila je to mé gusto přečetla jsem ji rychle a děj jde hezky rychle žádné velké vysvětlování politiky z tohoto hlediska jsem četla horší:-)

27.03.2013 4 z 5

Ondina Ondina Shannon Drake (p)

Tato kniha mě uchvátila je napínavá již jsem přečetla mnoho podobných, ale tato je z nich prospě nejlepší a hrozně ráda se k ní vrátím.

14.12.2012 5 z 5

Zrádná věrnost Zrádná věrnost Nora Roberts

Kniha je výborná moc dobře se čte a příběh nádherný a taky napínavý takové mám ráda:-)

13.12.2012 5 z 5

Smrtelná infekce Smrtelná infekce Michael Palmer

Je to několikátá kniha od něj co jsem přečetla a musím říct, že asi ta nejlepší moc mě bavila již jsem jí četla po druhé a jistě ji do ruky vezmu za čas znovu:-)

08.12.2012 5 z 5