Jelen51 Jelen51 komentáře u knih

Krev na sněhu Krev na sněhu Jo Nesbø

Prečteno rychle, mělo to spád a bavilo mě to.
Konec trochu zmatený. Takže si jdu hned pro druhý díl.

16.01.2017 4 z 5

Vzestup Endymionu 1 Vzestup Endymionu 1 Dan Simmons

Nejsem žádný velký fanda tohodle žánru, v půlce to na mě bylo už dost táhlý a nektěré pasáže nudný, ovšem jsem ráda že jsem vydržela do konce!! Teď se těšim jak to dopadne. Takže hurá na poslední díl!!

11.01.2017 3 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Skvělá knižka bavily mě příběhy všech
Už se těším na další

04.01.2017 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Dost táhlý začátek a vše dořešeno na posledních 15 stranách. No další dva díly už mám doma takže snad me to jen mile překvapí.

28.12.2016 2 z 5

Dvojčata Pat a Isabela Dvojčata Pat a Isabela Enid Blyton

to byly super knížky :-) knihy dětství vážně

01.10.2016

Njn uz nic nebude jako cela serie s Harrym, ale slo to.

01.10.2016 3 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Tak tohle jsem precetla velmi rychle.. abych to uz mela za sebou. Porad jsem cekala co bude.. hmm a sok.. nebylo nic.. neni to vtipny, nema to zadny dej a nebyl zas ani konec.
Nejvic me na tech vsech postavach bavi ti jejich čoklici :-)

27.09.2016

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Skvely dil harryho... hlavne prosim vas nectete toto jako prvni knizku od nej..

22.09.2016 5 z 5

Hyperion Hyperion Dan Simmons

Pribehy poutniku super.. moje prvni scifi a prekvapilo :-)

22.09.2016

Léto jako když vyšije Léto jako když vyšije Eliška Horelová

kdysi dávno přečteno, už jako malou mě to moc nebavilo..asi obecně knihy s koňmi nejsou můj šálek kávy.. sorry D.Francisi

21.09.2016

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Jelikož kolem toho bylo velké haló rozhodla jsem se to přečíst a musím uznat, že číst se to dalo. Místo v knihovně si to u mě nenajde,ale čtivé to bylo (jinak bych nečetla i ty další díly),ale pro jeden rok ukňučených panen bylo dost

Rychlé šípy Rychlé šípy Jaroslav Foglar

super knížka, jako malá jsem to hltala, komiksově se to četlo úplně samo a přitom to je bichle :-)

21.09.2016 4 z 5

Pavučina lží Pavučina lží Dan Brown

první knížka, co jsem od něj četla a nemohla jsem se odtrhnout, těším se až si na ní zas najdu čas

21.09.2016 5 z 5

naprosto skvělý - první díl a druhý díl přečten jedním dechem, třetí za mě trochu táhlejší, ale i tak řadím do nejlepších knih letoška.

21.09.2016 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

velká oddechovka, ale čekala jsem trochu víc od "nejhumornější knihy 2012" , od první třetiny stále se opakující stejné téma, kde se nedá už nic moc jiného vymyslet - absolutně neukončené, tudíž jsem zvědavá, co mě teď překvapí v druhým díle... ale nečekám zázraky...