Jeegles Jeegles komentáře u knih

Pan Kaplan má stále třídu rád Pan Kaplan má stále třídu rád Leo Rosten

Ačkoli tento žánr normálně nečtu, dala jsem šanci.
Opět se do vtipných knížek budu chvíli držet dál, neb humoru zde bylo na můj vkus až moc :)

19.10.2018 2 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

(SPOILER) Za mě... Já nevím. Anne mi přijde jako příšerná ufňukaná nána. Rachel jako někdo, kdo má fakt problém. Tom to pěkně hraje na všechny strany. Asi mě tam nejvíc irituje ta Anne, taková typická mamynka jak vyšitá.
Mám taky pocit, že jsem v ději našla chybu, protože když našli tělo Megan, Scott říkal, že měla mobil v kapse. Tak jakej mobil potom Anne našla u Toma? Nebo měla Megan dva mobily? A kdyby měla i druhej mobil jen pro Toma, proč by tam měla vůbec hlasovou schránku? Moc otázek. Vím, že tu knížku vytáhla reklama dost vysoko, ale za mě to teda není taková hitparáda.

28.06.2021 2 z 5

Co zbylo z mojí sestry Co zbylo z mojí sestry Nuala Ellwood

Ze začátku se mi knížka líbila, ale postupně, jak spěla ke konci, to bylo na mě moc.
Konec je podle mě uměle vykonstruovaný, pohnutky hlavního zloducha jsem tak úplně nepochopila.

14.10.2018 3 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Tuhle knížku pokládám za naprosto dokonalou a geniální. Jen je místy trochu zdlouhavá, ovšem obsah to vykompenzuje.

19.10.2018 4 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Po přečtení jsem k sobě jen přitiskla svýho útulkáče a brečela nad tím, jak je ta knížka bohužel pravdivá.

02.12.2019

Lži Lži T. M. Logan

Poslouchala jsem audioknihu a musím říct, že od začátku jsem měla na hlavního hrdinu alergii. Je to prostě hloupý trouba, kterému se dá nabulíkovat vlastně cokoli. Zakončení zajímavé, ale znova bych se do toho asi nepustila.

29.12.2022

Vánoční říše Vánoční říše Joe Hill (p)

Autor se potatil, tahle knížka se mi hodně líbila. Pocity ze čtení si dokážu vybavit i teď, cca rok poté, co jsem ji četla. Doslova mě mrazilo.

14.10.2018 5 z 5

Running Man Running Man Richard Bachman (p)

Jedna z nejlepších knih, které jsem četla. Osobně ji vidím jako mnohem lépe a čtivěji napsané 1984.

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Za sebe Trhlinu vřele doporučuju. Hezky nevtíravě popsanej příběh, ze kterýho mrazí v zádech.

19.10.2018 3 z 5

Finální říše Finální říše Brandon Sanderson

Skvělá kniha, vlastně celá sága. Vtáhla mě do děje, ani jsem nevěděla jak.

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Za mě hodnocení není moc slavné. Hlavní hrdinka na mě působí jako ufňukaná káča, rozuzlení je tak nějak spíchnuté horkou jehlou, aby to vyšlo... Knihu jsem dočetla, ale spíš z povinnosti.

12.02.2021 1 z 5

Devět dní Devět dní Zuzana Strachotová

Knížka se mi nelíbila. Naprosto nelogické jednání hlavní hrdinky, které jde někdo po krku a ona ho nechá přežít, přestože si je vědoma toho, že on je mnohem schopnější než ona a brzo ji vystopuje... mi přijde hloupé a působí to na mě jako prostá umělá příprava na následující romanci. Myšlenky na líbání se s nepřítelem, u kterého je zatím přesvědčená, že ji má zajmout a odvést, dávají stejný dojem.

14.10.2018