Jarmila97 Jarmila97 komentáře u knih

Matylda Matylda Roald Dahl

Pěkná knížka ale chybí mi tam takove ty temné úseky které byly ve filmu jinak je to pěkné čtení :)

28.08.2019 5 z 5

Poslední bitva Poslední bitva C. S. Lewis (p)

Zajímá ale zakončení knihy bylo takové hezke ale drastické hodně nečekaně každopádně celá serie knih Narnie byla skvělá

27.08.2019 5 z 5

Stříbrná židle Stříbrná židle C. S. Lewis (p)

I tento díl se mi hrozně moc líbil škoda že už tak nejsou původní postavy ale přesto to byl opravdu dobrý díl :)

23.08.2019 5 z 5

Plavba Jitřního poutníka Plavba Jitřního poutníka C. S. Lewis (p)

Tento díl byl jeden z nejlepších zatím v sérii Narnie byl více dobrodružný a občas by člověk i brečel. Opravdu doporučuji si celou sérii přečíst díli na sobě tak trochu zvláštně navazují :)

15.08.2019 5 z 5

Kůň a jeho chlapec Kůň a jeho chlapec C. S. Lewis (p)

Velmi pěkné pokračování škoda že to není i zfilmováne myslím si že by to bylo velmi hezké kniha mě celkově hodne zaujala :)

13.08.2019 5 z 5

Princ Kaspián Princ Kaspián C. S. Lewis (p)

I tento díl se mi velice líbíl kniha přečtena jedním dechem ♡♡♡

07.08.2019

Lev, čarodějnice a skříň Lev, čarodějnice a skříň C. S. Lewis (p)

Krásna knizka myslela jsem si jak je dlouha nakonec za den přečtena už se moc těším na další díl

02.08.2019 5 z 5

Druhá strana Druhá strana Jody Houser

Je ro takový maly horor pro.mladsi tak 10let ale jinak hezky zpracovany :)

31.07.2019 3 z 5

Varování bratří Grimmů Varování bratří Grimmů Chris Colfer

Jako další že serie byla i tato kniha naprosto skvělá ale ten konec přímo poslední věta byl pro mě hrozný šok :) teď budu úplně šílený než si koupím další díl ♡♡

31.07.2019 5 z 5

Umění v krvi Umění v krvi Bonnie MacBird

Jedná z mala knih o Holmesovy ktera stala zato.
Nejen že tam bylo hodně napětí ale vše šlo do podrobných popisů takže se kniha velmi dobře četla a neutráceli jsem se v ní ;)

11.07.2019 5 z 5

Charlie a Zrcadlový hrad Charlie a Zrcadlový hrad Jenny Nimmo

I 4 díl mě vůbec nezklamal za jeden den přečtený doufám že bude další díl abych se dozvěděla věci které zatím nevím :)

05.07.2019 5 z 5

Charlie a modrý hroznýš Charlie a modrý hroznýš Jenny Nimmo

Krasna knizka moc se mi líbila sice čtení jen na 2 dny ale jinak super :)

05.07.2019 5 z 5

Pokrevní sestry Pokrevní sestry Kateřina Janouchová

Velmi zajímavá čtení asi si koupím všechny díly kniha se četla velmi hezky a rychle a je v ní od každého něco trochu thriller,román i detektivka :)

27.06.2019 5 z 5

Harry Potter: Pobertův plánek Harry Potter: Pobertův plánek Erinn Pascal

Úžasná kniha plná poznatků že světa Harryho Pottera ♡

17.06.2019 5 z 5

Sesterstvo Sesterstvo Kateřina Janouchová

Zajímavá kniha,chybí mi tam nějaké větší napětí ale jinak to bylo velmi příjemné čtení ;)

17.06.2019 4 z 5

Kráska a zvíře: Zakletá v knize Kráska a zvíře: Zakletá v knize Jennifer Donnelly

Krásná kniha trochu jiný příběh o krasce a zvířeti ale krásně zpracované :) doporučuji pro zimní večery sáhnout na tuto knihu a přečíst si ji

30.05.2019 5 z 5

Úžasná kniha ani mi nevadilo jak byla psaná hrozně moc mě zaujala :)

02.05.2019 5 z 5

Král Lávra Král Lávra Karel Havlíček Borovský

Od borovskeho se mi tato kniha líbila.asi nejvíce je zajímavá sice se špatně čte ale jako povinná četba dobra :)

08.04.2019 5 z 5

Kouzelnice Kouzelnice Kristýna Krejčí

Byla to nádherná kniha konec byl velmi smutný ale příběh celé knihy byl úžasný.Doporučuji přečíst :)

08.04.2019 5 z 5

Křest sv. Vladimíra / Král Lávra / Tyrolské elegie / Epigramy Křest sv. Vladimíra / Král Lávra / Tyrolské elegie / Epigramy Karel Havlíček Borovský

Docela zajímavá příběhy. Když člověk překlene to jak je to psané tak je t celkem příjemné čtení :)

27.03.2019 5 z 5