Janík511 Janík511 komentáře u knih

Frame-Up: Zločiny podle komiksu Frame-Up: Zločiny podle komiksu Meghan Scott Molin

Super svěží kniha s neotrelou a zábavnou hrdinkou. Místy je na hlavu, jindy má úžasné nápady. Tohle se povedlo. Jdu na druhý díl.

16.06.2023 5 z 5

Vrah andělů Vrah andělů Andrew Mayne

Začátek hodně akční, ale konec takový nemastný. Čekala jsem pořádný rozuzleni a to tu opravdu chybělo. Škoda, knize to spíše škodí.

13.06.2023 4 z 5

Dokonalá zrada Dokonalá zrada Lauren North

Nic moc, konec divný. Přežil Jamie nebo ne? Tak nějak jsem to nepochopila. Tess mi od půlky knihy už lezla na nervy. Taková hloupá husa. Přesto jsem knihu dočetla a za mě celkem ztráta času. Je to blbost.

08.06.2023 3 z 5

Vermontské psycho Vermontské psycho Jennifer McMahon

Taková pohádka pro dospělé než nějaké psycho. Proměna v šelmy mi přišla už pritazena za vlasy. Autorka slibuje hororový příběh, ale tak tomu určitě není. Přesto se kniha četla dobře díky krátkým kapitolám.

06.06.2023 4 z 5

Milostný příběh jednoho života Milostný příběh jednoho života Beth Morrey

Kniha je spíše jen vyprávěním o roce jedné důchodkyně než milostný příběh. Nic závratného kniha nenabízí a nic moc se v ní neděje.

04.06.2023 3 z 5

Obchodník Obchodník John Grisham

Obchodník mě teda vůbec nenadchl. Četla jsem už několik autorových knih a tahle patří ke slabším. Půlka knihy je nudná, nic se pořádně neděje až na posledních několika stránkách se vše rozlouskne. Naštěstí nemá tolik stran, tak jsem vydržela do konce. Další díl nemám v plánu číst, stačilo.

29.05.2023 3 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Námět dobrý, ale zpracování trochu horší. Druhá kniha od Bjorka, ale nějak mi nesedí. Ještě zkusím Clonu a už s ním končím. Mia a její chlast a stavy spíše knize škodí, občas mi přišla dost mentální. Určitě se z knihy dalo vytěžit daleko více.

25.05.2023 4 z 5

Minulosti neutečeš Minulosti neutečeš Anders Roslund

Jsem na vazkach, co napsat o této knize. Je nabitá akcí, nemá hluchá místa, ale komisař a zápletka šly mimo mě. Ještě ke všemu takový pro mě smutný konec.

17.05.2023 4 z 5

Kouřová clona Kouřová clona Sandra Brown

Tentokrát tolik nebavila jako kniha Tajnůstkáři. Prostě jen průměr.

14.05.2023 3 z 5

Rivalové Rivalové Vi Keeland

Nudná kniha, kterou jsem nevydržela číst ani do poloviny, nešlo to. Nejhorší erotarna, kterou jsem četla za poslední dobu.

14.05.2023 2 z 5

Tajnůstkáři Tajnůstkáři Sandra Brown

Spíše průměr, umí psát lepší knihy.

06.05.2023 3 z 5

Dotek jako led Dotek jako led Jennifer L. Armentrout

Ach jo, jestli budu ještě půl knihy číst jen o nudných pocitech komu nakonec dá, tak se asi zbláznim. I sem musí autorka cpát takové blbosti na tolik stran? Stačily mi dva díly Království.. a fakt dost. Tohle je na stejné vlně, jsem akorát zklamaná. Jak může mít kniha tak vysoké hodnocení? Mě to teda vadí, chci více akce, ne nudu.

02.05.2023 3 z 5

Tanči jen pro mě Tanči jen pro mě Kylie Brant

Zajímavé, vraha jsem neuhadla.

24.04.2023 4 z 5

Krev za krev Krev za krev Victoria Selman

Zajímavá kniha, není tak špatná, jen člověka za srdce nechyti. Byla jsem zvědavá, kdo je vrahem a jak to celé dopadne.

17.04.2023 4 z 5

Stalo se v New Yorku Stalo se v New Yorku Ella Carey

Přečten začátek a pak už jen konec. Nějak mě to nebavilo.

16.04.2023

Vlku zaslíbená Vlku zaslíbená Hannah Whitten

Paráda, bavilo mě to. Už se těším na další díl.

14.04.2023 5 z 5

Skleněná těla Skleněná těla Erik Axl Sund

Po 100 stranách odkladam. Je to depresivní a ani mě to moc nebaví. Druhý díl číst rozhodně nebudu a knihy posílám dále. Tohle opravdu ne.

10.04.2023 2 z 5

Říkejte mi Win Říkejte mi Win Harlan Coben

Tentokrát nic moc. Jiné knihy má daleko lepší. Tohle je jen nereálná pohádka pro dospělé.

07.04.2023 3 z 5

Dlouhé stíny Dlouhé stíny Charlie Donlea

Tak tohle se povedlo. Líbila se mi.

06.04.2023 5 z 5

Dědictví války Dědictví války Anika Scott

Po 60ti stranách odkladam a dál už číst nebudu. Kniha mě nebaví a děj mě vcelku už ani nezajímá. Obálka je možná pěkná, ale obsah pro mě nuda.

31.03.2023 1 z 5