Janča1532 Janča1532 komentáře u knih

Než přijde kat Než přijde kat Jan Bauer

Do knihy sem se nemohla začíst,když sem se začetla, zjištovala sem,že zase tak úplně špatná není-

09.01.2022 3 z 5

Děvčata z Rijádu Děvčata z Rijádu Rajaa Alsanea

Kniha velmi poutavě napsaná.Mladé dívky mají stejný starosti jako u nás. Mnohé sem se dozvěděla.

29.12.2021 5 z 5

Konec milovníka žen Konec milovníka žen Inna Rottová - Mirovská

Nějaké povídky mě zaujaly,nějaké sem nepochopila.Ale přečetla sem všechny.

26.12.2021 3 z 5

Mathildino tajemství Mathildino tajemství Corina Bomann

Knihu sem přečetla za dva dny.Za mě úplná spokojenost.

11.12.2021 4 z 5

Případ tajemného lukostřelce Případ tajemného lukostřelce Stanislav Češka

Příběh zajímavý,dobře se četl.

11.12.2021 4 z 5

Útěk z tábora 14 Útěk z tábora 14 Blaine Harden

Pro nás neuvěřitelný a mnohdy i nepochopitelný,co se v dnešní době může dít.Sin přežil,osvobodil se,ale tyto otřesný zážitky si ponese už celý život.Nepoznal bezstarostné dětství,lásku své rodiny a okolí.

20.11.2021 5 z 5

Stín afrického slunce Stín afrického slunce Kerstin Cameron

Mě se kniha líbila,byla i poučná jak to chodí jinde na jiných kontinentech.

07.11.2021 5 z 5

Příliš silné pokušení Příliš silné pokušení Otakar Chaloupka

Knížku sem přečetla,občas sem nechápala,děj mě nijak nezaujal.

07.11.2021 3 z 5

Děvče z města mrtvých Děvče z města mrtvých Gerhard Haase-Hindenberg

Kniha velmi zajímavá.Moc dobře se četla.Pro nás chvilkama nepochopitelná,jak se žije na jiném kontinentě.

23.10.2021 5 z 5

Děvčátko Děvčátko Martin Goffa

Knihu sem zhltla za dva večery.Kapitoly byly krátké,ale hned pochopitelné.U prostřed knihy sem věděla jak to dopadne a bohužel sem se nemýlila.

09.10.2021 5 z 5

Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí Čtyři muži na vodě aneb Opilé banány se vracejí Petr Šabach

Kniha se dala číst,chvilkama nudná,kousky,kdy sem se nasmála,nebyl to můj šálek čaje.

09.10.2021 3 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Báječná kniha,nemohla sem se od ní odtrhnout.Edie otec nakonec dostal,to co si zasloužil, Edie a Trentovi sem moc fandila,velmi mě bavili.Nejdřív jak kočka s myší a pak to propuklo v lásku.Malou Lunu sem si zamilovala,jako ona hned přirostla k srdci Edie,a tím dostala i Trenta.Knihu všem doporučuji.Akorát věkový rozdíl,ale ten v lásce nemůže bránit.

18.09.2021 5 z 5

Podle náhodného výběru Podle náhodného výběru Max Eisen

Další příběh o holokaustu,který sem přečetla.Byla sem i na místech v Osvětimi,kde se tato zvěrstva děli.Max měl to štěstí.že to vše přežil,tím mohl vykřičet do světa jak slíbil svému otci co se tam vše dělo.Toto nebyla první,ale určitě ani poslední kniha kterou sem o tomto tématu přečetla.

29.08.2021 5 z 5

Hanbářova pomsta Hanbářova pomsta Marta Ehlová

Knihu sem musela číst pomalu,abych občas pochopila kdo je kdo.CHvilkama sem se ztrácela,ale dočetla sem do konce.

29.08.2021 2 z 5

Gabrielův Ráj Gabrielův Ráj Sylvain Reynard

knihu sem přečetla sice ne na jeden zátah,ale líbila se my.Paula my chvilkama bylo i líto, Julie dala přednost Gabrielovi,tak to respektoval a stáhnul se.Sáhnu určitě po dalším dílu,sem zvědavá jaký bude pokračování.

15.08.2021 4 z 5

Zloději zelených koní Zloději zelených koní Jiří Hájíček

kniha mě velmi bavila,předně že se děj odehrává v jižních čechách a v oblastech které znám.Akorát mě nazlobilo,že vše bylo na úkor jeho rodinného života.Přesto doporučuji.

06.08.2021 5 z 5

Neodcházej Neodcházej Katarína Gillerová

Kniha se velmi dobře četla.Bavil mě malý Andrejek.Dopadlo to tak jak asi mělo,že Andrej uznal svoji chybu a přišel s prosíkem o odpuštění.Tak to bývá i v životě.

28.07.2021 5 z 5

Všechny ženy ve mně Všechny ženy ve mně Veronika Hájková

oddechová kniha,docela mě bavila.

18.07.2021 4 z 5

Kroky v dešti Kroky v dešti Katarína Gillerová

Kniha se velmi dobře četla.Mám ráda takové knihy o minulosti,kdy sem vyrůstala.To rozuzlení,jak to nakonec a proč sem hltala.Taková holt byla doba.

05.07.2021 5 z 5

Matčin stín Matčin stín Diane Chamberlain

Moc hezká kniha.Měla sem ji přečtenou za dva večery.

20.06.2021 5 z 5