JanaS. JanaS. komentáře u knih

Běhání s Keňany: Tajemství nejrychlejších běžců světa Běhání s Keňany: Tajemství nejrychlejších běžců světa Adharanand Finn

Téma mě baví, ale zas tak hezky se mi kniha nečetla, nebavila mě tolik.

14.11.2014 3 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Zbožňuju Stína i Anu a to nejsem žádný románový čtenář :-) Už se nemůžu dočkat další knížky :-D
Byla jsem doslova vcucnuta do příběhu :-D
Doporučuji ;-)

21.03.2013 5 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham neznámý - neuveden

Řekla bych knižní porno :-)

05.03.2013 1 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Nejse vyznavačem románů apodobné literatury, ale Mě se kniha líbila. Možná taky proto, že jsem ji začala číst bez pozitivního očekávání :-)
Přečetla jsem ji skoro jedním dechem a už se těším na pokačování ;-)
Za Mě fajn :-)

05.03.2013 5 z 5

Vítěz je sám Vítěz je sám Paulo Coelho

Další hezká kniha od Coelha :-) Celý příběh Mě bavil a držel v napětí.Je to sice trošku "jiná" kniha, než jsem si představovala, ale líbila se mi :-)

12.01.2013 5 z 5

13. komnata milenek 13. komnata milenek Tomáš Kristl

Ani Mě kniha až tak neuchvátila, možná kdybych ji četla v jiné době, přinesla by Mi pocit, že "v tom nejsem sama" ;-)
Přesto, je čtivá, příjemně napsaná, nevtíravá, žádné psychologické rozbory, rady apod.
Takže za Mě takový neutrál.
Doporučila bych ji opravdu asi jen lidem co něco podobného právě prožívají, jako takového objektivního spojence a pomocníka :-)
A pipiku7, kliiiiiiid ;-)

16.12.2012 2 z 5

Kniha Mě naprosto "dostala" :-)Je to první kniha od Murakamiho, kterou jsem četla. Vůbec jsem netušila jak píše a co očekávat....jsem "čtenář a běžec na dlouhé tratě" (kdo četl chápe) proto Mě kniha bavila od začátku do konce, četla jsem ji v podstatě "jedním dechem" :-)Doporučuji, fandům Murakamiho a milovníkům běhu :-) Pro někoho, kdo nikdy neběhal a nikdy nečetl nic od něj, to bude pravděpodobně nezáživné čtení. Já jsem nadšená :-)

10.11.2012 5 z 5

Brida Brida Paulo Coelho

Brida Mě sice nenadchla tak jako " Jedenáct minut", nebo "Veronika se rozhodla zemřít" , "Alchymista" to je úplně jiná liga, ale knížka je hezká, čtivá a zase jsem si to užila. Teď mám docela chuť si přečíst další "čarodějné" knížky ;-)

08.11.2012 4 z 5

Pan Kaplan má stále třídu rád Pan Kaplan má stále třídu rád Leo Rosten

Už dlouho jsem se tak od srdce nezasmála :-)Výborně napsaná kniha v českém jazyce, ta rozmanitost slov je bezbřehá :-)Pan H*Y*M*A*N K*A*P*L*A*N je prostě hvězda a celá třída s jejich diskuzemi a hádkami...opravdu skvělá knížka :-)))DOPORUČUJI VŠEM! :-)
Jsem do té knížky zamilovaná....:-)

20.10.2012 5 z 5

Čtyřhodinové tělo Čtyřhodinové tělo Timothy Ferriss

Výborná kniha pro člověka, který chce nejen shodit pár kil, ale změnit svůj život ve zdravý a pohodový :-)
Zajímavé a funguje to! :-D Doporučuji :-)

04.10.2012 5 z 5

Ženy Ženy Charles Bukowski

První kniha od Bukowskeho, kterou jsem četla. Překvapila, pobavila, prostě se Mi líbila...a ten slovník, šílený, nečekaný, ale nějak Mi to vůbec nevadilo, naopak :-D

27.09.2012

Iluze Iluze Richard David Bach

Krásná kniha...přečetla jsem ji jedním dechem.
Kniha Mi byla doporučena v pravou chvíli....:-)
Hezky se čte a příjemně vás nutí přemýšlet, tak nějak při čtení plynule tečou myšlenky zároveň s příběhem...DOPORUČUJI!

27.09.2012 5 z 5